Okuyun böyle birsey olamaz?

Merhabalar inshaAllah iysinizdir ve iyi olmanizi rabbimden dilerim.

Kiz arkadasimla tam 3 ay olmustu.. Hersey yollundaydi, hic bir hatam olmadi ve bir kere bile tartismadik. Yuzu hep gulerdi, beni sevdigini her saat basi söyleyip ne yaptigimi ne yedigimi herseyi sorardi. Son görustugumuz gun.
Agladi, yapamiyorum dedi biraz molaya ihtiyacim var dedi, hayat bana adil davranmadi cok dersim cok sikintim var dedi. Kabul ettim. Sustum, bekledim... Zaman verdim ona, o son görustugumuz gun aglamisti yanibasimda, bir kac gun sonra bir arkadasim ile konusurken baska bir erkek arkadasinin oldugunu ögrendim. Kiz benden mola alip ona gitmis. Ondan mola aldiginda bana gelmis, simdi bana kalirsa bu ihanet. Intikam'ise gucsuz insanlarin isidir diye dusunuyorum, Simdi ben ne yapmaliyim...

En kötusu ney biliyor musun arkadaslar, Ben ona bir ayi aldim 1 metre , cicekler aldim ve ozamanda mutluluktan agladi gözume bakip kulagima seni seviyorum diye fisildadi. Aynisini ona da demis, Bana dediklerinin aynisini her sabah her aksam o öbur kisiyede demis. Ben kin tutmayi sevmem ama bana aldigi kucuk bir hediye vardi oyuncak bir araba, yesil. Neden yesil bir oyuncak araba alir bir insan diye sorarsaniz.. Bir ruya görmustu yesil bir arabanin icindeydik diye anlatmisti bana.

Benden ayrildikdan sonra'da yanimda tasiyordum onu. Dun, gece kardesinin eline arabayi verdim ablana ver bunu dedim.

3 gün önce
Evet arkadaslar bir karara vardim, ve onu aradim.. kardesim hep arkandayim ben senin dusmanin degilim dedim, icim az da olsun rahatladi.
Okuyun böyle birsey olamaz?
0
1
Görüşünü yaz