Uzun karışık biraz sadece siz olsanız bir şeyler olur umuduyla 1 defadan fazla yazmamış biriyle takipleşmeye devam edermiydiniz?

Biz sevdiğim çocukla 5 yıl önce ayrıldık. Kısaca mesafeler diyelim çok sevmem bir gün arkadaşımın kanka bu kürt la dediğini duyduğunu sanmıştım yanımdayken gidiyodu bırakma diye bağırdım herkes baktı ama duymamış eve gidiyormuş sadece. Neyse o gün bugündür 5 yıl sonra tekrar geldi ekledi hala aynı yaptığım şeyi anlatıp duruyor hala takılı kalmışa benziyosun diyor aman kapatalım konuyu diyor ama konu bir yere varmadan kapandı şu an konuşmadan takipleşiyoruz yaza buluşalım mı sizin orda olunca dedim olur farketmez dedi snaplarıma bile bakmıyor twitly kullanıyodur gizli izliyodur dedi biri sizce takipten çıksam mı yoksa buluşmayımı beklesem. Arkadaşım kanka bırak sal gitsin istiyorsa döner uğraşma şunla nabıyosun bile demiyor eskileri açıyor anca diyo. Kısaca anlayabildiğiniz kadar anlayamadık demeden yorumlasanız fikre ihtiyacım var? Üstelik olur mu bir şeyler tekrar olmaz mı bilmiyorum bu arada yaş yanlış oldu üstte
Uzun karışık biraz sadece siz olsanız bir şeyler olur umuduyla 1 defadan fazla yazmamış biriyle takipleşmeye devam edermiydiniz?
2
1
Görüşünü yaz