Kız arkadaşım ayrılalım dedi çok kötüyüm lütfen napıcam bilmiyorum?

Güzel bir ilişkimiz vardı ilk haftalar sonra çok kırdım çok üzdüm ama ona göre o haklı bana göre de ben haklıydım sürekli alttan almamı bekliyordu zamanla değiştin dedi ama ben onun bana karşı hareketlerinin değiştiği için soğukluk sezdiğim için bmyle yaptım hastalığı vardı canı buna sıkıldı beni alttan al anlayışla karşıla dedi anlayışlı değilsin dedi benim yanımda mutsuz oluyordu eski kız arkadaşım değildi bende dün ayrılalım buraya kadar dedim sonra aradım özür diledim pişman oldum dedim ikinci şans verdi bugn dersaneye giderken soğuk davranıyordu eyvallah bir anda hemen eskisi gibi olalım beklemedim ama insan seviyorsa fedakarlık yapıcaktı ben de insanım dayanamadım doğum gününe gidicekti sen de gelcenmi dedi öğlen konuşuruz sonra gitcem ben dedi tamam dedim şimdi ayrılık mesajı atmış dediğin gibi olsun buraya kadar demiştin buraya kadar olsun ikinci şansı verdim ama olmuyoruz anlaşamıyoruz daha fazla üzülmeyelim dedi görüldü attım yutkunamadım şimdi çok kötüyüm aynı dershanedeyiz napıcam bilmiyorum yardım edermisiniz
Kız arkadaşım ayrılalım dedi çok kötüyüm lütfen napıcam bilmiyorum?
5
2
Görüşünü yaz