Simdiki evlilikler neden cok yapmacik? Hicbir evlilik ciddiyeti Yok?

Evliyim ama esim cok asiri yapmacik tavirli nebilim hayati toz pembe goruyor sadece iyi vakit gevirelim eglenelim. Hayat nasil geliyorsa yasiyalim.
Bense daha ciddi ve mic micliktan uzak bieseyleri elde etme cabasindayim calisalim kazanalim biseyler yapalim. Sirf onun bu sorumsuz hayata bakis acisindan cocuk dusunemiyorum. Guven vermiyor bana cok laylaylom. Asiri cocuk ruhlu.
Evet cok romantik cok seviyor asik bana ama gervek somut seylere geldiginde is hep bir kavis pesinde ve ben halletmek zorundayim. Cok basir dusunuyor rahatina cok duskun buda beni yoruyor. Benim ailemin evidne kaliyoruz benim ailemin isinde calisiyor ben de calisiyorum adam eahat hic sorun etmiyor. Hayir zaten bana asiri bogucu ilgisi olmasa sevmiyor diicem ama 7 aydir cinsel iliskimizde yok. Kardesim gibi sonucta benim aileme getirdigim bir kardes gibi! Adamin kendi yaptigi yapacam dedigi bir hedefi dahi yok!!! Ben ev lalaim diye cabaliyom o bakariz baban isi bana biraksin oyle diyor? Bu dueumda ne yaomaliyim? Bana asik sveiyor herbirseyimi yapiyor olmasi iyi bir esmi? ( ben 26 o 27 yasinda.
Simdiki evlilikler neden cok yapmacik? Hicbir evlilik ciddiyeti Yok?
11
2
Görüşünü yaz