Taktık mi uyguluyor?

Aramizda duygusal bir çekim olduğu belli gibi. Tiyatro eğitimi alıyoruz bir atölyede. Üzücü bir haber aldim ailemden. Koridora ciktim pesimden geldi falan baya ağladım sarildi teselli etti. Sigara odasına çıktık orda tekrar sarildi alnimdan oltu asla aglamani istemiyorum falan dedi. Bustiyer giymiştim ona da laf attı açık falan diye, sonra boynumdan öptü koklayarak defalarca ağaçlamana dayanamadigimi söyledim falan dedi. Sakinleştirdi. Aynı günün akşamında biz sahilde sabahliycaktik arkadaşla arabayla geçerken onu da evine birakicaktik gitmedi bizimle kaldi. Arabada sımsıkı sarıldı bana yine kafasini boynuma gömdü kokladı uyuduk. Amaci farkli olsa sigara içmeye çıktığımızda alnimdan degil dudagimdan da öpebilirdi kimse yoktu zaten. Her neyse sabah olunca o eve gecti biz de biraz daha takılıp geri döndük. Gün içinde mesaj attim destek olduğum için teşekkür ederim falan dedim , aşiri soğuk geldi bana cevapları iyi misin diye sordum gayet iyiyim neden dedi bilmem ben öyle hissettim dedim yok gayet iyiyim ya dedi ben de iyi bakalım dedim daha da hiç konuşmadık. Anlam veremedim
Güncellemeler:
4 ay
Sizce taktik mi uyguluyor yoksa bir sey mi olmuş?
Taktık mi uyguluyor?
2
1
Görüşünü yaz