Kafam karisti? Sizce seviyormu?

Arkadaslar dun ben bir yazi yazmistim, bir hoca vardi, onla nikah kiydik, esine soylememis benle oynamis kac sene boyunca demistim, iki ay once ayrildik, bana cok zor geliyodu bu ayrilik, bugun ariyo diyoki esimden ayriliyorum, 1) sizce benim icinmi ayriliyo 2) yalanmi 3) hersey cikti ortaya esi bosanmak istiyo oda bana donmek istiyo 4) gercekten seviyor? benle cok oyun oynadi cok yalan soyledi, ikinci esim oldugunu esim biliyo dedi, bende salak gibi gercekten evli gibi bir hayat surdum, sonunda ogluna soyledim zaten herkes biliyo sandim, oglu cildirdi annem bilmiyo dedi, tehditler savurdu, duyunca bende hayal kirikligi icinde def ettim onu, tam alistim bu duruma derken, tabi artik kizligimda gitti, simdi diyor, evlenceksin ben okadar gurursuz halsiyetsiz degilim diyor, sizce evsizmi kaldi ondanmi boyle diyor yoksa gercekten seviyo ve beni bu sekil birakmak istemiyormu? ama anneme ne dicem 33 yas farki var, cumartesi gelip isteyim seni annenden diyor, boyle bitemez diyor, sen namuslu bir kizsin boyle namusunu bu sekil herseyi bitiremezsin diyor ne yapim?
Kafam karisti? Sizce seviyormu?
0
2
Görüşünü yaz