Etkilenecek kız karşıma çıkmıyor neden mutlu olmak istiyorum hem karakteri guzel olsun hemm de kendi güzel olsun istiyorum neden?

Mutlu olmak benimde hakkım değil mi?
20 yaşındayım şu ana kadar sevgilim olmadı.
Benim değerimi kimse bilmiyor. Kızlar karşı ters bir hareketim olmadı. Benimle ilgilenmiyorrlar gerçi bilmiyorum ilgilenen vardır ama sanmiyorum.
Nedense hoşlanmasam birinden daha iiyi anlaşıyorum o kişiyle fakat hoşlanmaya başlasam o kişiden herşey tersine dönüyor. Soğuk olmaya başlıyorlar bana karşı hemde durup dururken neden ki ben bişey yapmadım kimseye zararım yok. Birazda davranışları çocukça ergence yaklaştığım kızların davranışları. Karşımdakini olgun düşüncede insan zannediyorum fakat sonra ne oluyor hayal kırıklığı tanıdığımı zannediyorum.
Annem diyor seni eveririz diye ama olmayacak duaya amin deme diyorum. Evlenmek çocuk sahibi olmak hiç gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum. Bazen ölmeyi düşünüyorum. Tam hoşlanacagım birisi çıkmadı karşıma.
Nedir benim sorunum neden olmuyorr. Ben kizlarla gezsem bana tuhaf geliyor rahat olamıyorum ben karsı cins olduğu için bana tuhaf ben öyle yetişmedim ailem beni kızlara karşı fazla yakin olma diye yetiştirdiği için
Etkilenecek kız karşıma çıkmıyor neden mutlu olmak istiyorum hem karakteri guzel olsun hemm de kendi güzel olsun istiyorum neden?
2
1
Görüşünü yaz