Babama erkek arkadaşımdan söz ettim ama hala tanışma ile ilgili bir şey söylemiyor 8 gün oldu öğrendi ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba! 6 yıldır erkek arkadaşım var bu yıl artık yaşımızın da büyümesiyle babama açıkladım çünkü bu yaza söz seneye düğün düşünüyoruz. Babam öğrenince nereli, kim, ne iş yapıyor gibi klasik soruları sordu ben de cevap verdim. Sonra bisey demedi o gece zaten uyumadı tek başına masada oturdu. Neyse benim babama bu konuyu açma sebebim ciddi olmamız ve tanışıp bir ad konması ama 8 gün oldu hala babam o konuyu açmıyor ve çağır tanışalım gibisinden bir laf etmiyor. Ne yapmam lazım bayram sonrası söz istiyoruz. Anneme gelince annesi bize geldi tek annemle o tanıştı konuştu ama annesi bir yüzük takalım dediğinde nasip felan gibi şeyler dedi hep sonra gittiğinde öyle diyor ama biz biliyoruz illa sözlü olmaya gerek yok sevgili olarak gezin rahat rahat söz olursa bayramda felan ziyaret etmen lazım dedi yani o da yok erken modunda konusuyor kafayı yiyeceğim anlayacağınız. Ben zaten 6 yıldır sevgili olarak takiliyorum artık söylenmek istiyorum kötü birşey değil ki nasıl ikna edeceğimi bilmiyorum ve morelim 0 şu an..
Babama erkek arkadaşımdan söz ettim ama hala tanışma ile ilgili bir şey söylemiyor 8 gün oldu öğrendi ne yapmalıyım?
9
1
Görüşünü yaz