Allah için akıl verin?

Sorunsuz olan kendi içinde mutlu huzurlu birbirimizi tamamladığımız bir ilişkimiz vardı yaza söz düşünüyordu sevgilim Erzurum’da uzman çavuş Adanalı bende adanadayım geçen günlerde annesi yanına gitti ve beni annesine söyledi annesi benim çalışmamı sorun etti ben kendi kızı da çalışmıyor evde Üni mezunu. Neyse oglu ısınamadım kıpırtı Yok dedi. Bende inanmadım çünkü öyle ki sen gibi kimse olmayacak yarınlarımsın benim aşkı bağlı kalmayı sende yaşadım ben diyordu ama bunlar hep annesiyle görüşmeden önceydi. Ben ağlıyorum bana canını sıkma unutursun zamanla herşey güzel olacak dedi 😂 dalga geçti bu şekilde aynen mesaj üstledim gerçek sebebini söyle bitsin dedim ailem istemiyor uzatmayalım dedi ben işe girmeye çabalıyorum kendi de biliyordu bundan önceki görüştüğü hemşireymiş o neden evde demişler. Neyse askıda kaldı ben iş görüşmesine gidecektim ertesi gün kendininse arkadaşları vardı müsait değildi yarın konuşuruz diyerek beni geçiştirdi yarın oldu yazmadı bende yazmadım 20 gün sonra Adana’ya gelecek arar mı ya da eskisi gibi olabilir mi annesine karşı durabilir mi ne yapmam gerekir bu durumda.
Allah için akıl verin?
10
0
Görüşünü yaz