9 gün önce

Ben asik oldum sanirim?

Hoslandigim bir cocuk var karsi dairemde oturuyor camda sigara icerken gordum filan merhaba iyi gecler konusmaya basladik 2ay sonra artik wptan yazisalim gibi konustuk oda bende sanki yillardir taniyoruz birbirimizi oyle sicak icten sabah 6 da ise gidiyor gunaydin balim gunaydn sebegim beni anliyor dinliyor birbirimizi anliyoruz muhabet edebiliyoruz bir cok konu uzerinden hoslaniyorum diyor neyiz diyorum sevgili olmayi kimseyle dusunmuyorum dusunsemse seninle olurdum diyor nedn peki evlilige gider diyor ben evlilik dusunemem diyor konusmama karari aldim ama sabah 6ti ise gidiyor diye uyumadim gizilice kapidan baktim karsi dairem de oturdugu icin ekmek alamya cikinca da goruyorum heycanlaniyorum elim ayagim dolasiyor oda itiraf etmisti ayriyken bende bakiyorum gormek icin seni ozluyorum filan diyordu eminim hoslaniyor cok kadin kiz hayatti yok hayattini ise vermis olursa tek gecelik gibi bakiyor bana yaklasimlari cok normaldi art niyetli degildi tum gun yazisirdik napicam ben simdi bilmiyorum wp durumlarima pamuk sekerin ustundeymisiz gibiymis sevgili olunca buyusu bozulurmus ad koymadik ama sevgiliden daha iyiydik ben napsam
lutfen yardimci oldun
A seç
beni seviyor mu
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
9 gün önce
Herkese tsk ederim
Ben asik oldum sanirim?
9
3