3 gün önce

Arkadaşlar zamanınızı alıcam kusura bakmayın size zahmet okuyup cevaplarmısınız teşekkür ederim şimdiden?

bir iş yerinde bir kızla tanıştım kız bana aşık oldu karşımda nerdeyse birden çok kez ağladı beni sev aşık ol die küfür et bağır çağır asla bırakmam dedi ben sinirli ama asla zarar vermeyen bir tipim neyse kız yüz takla attı ayarladı aşık oldum o iş yerindenayrıldım sevgili olmadan önce bu kıza herkez yazıyomuş buda kaynatıyomuş benim hiç haberim yok öğrendim şok oldum yol verdim ağladı zırladı bayıldı ayıldı affettim bu ara jöhdüm istifa ettim piskolojim bozukdu oda biliyordu çok içtim bir tartışma oldu erekler mevzusu küfür ettim ama kafam çok güzel sonra terketti beni haklı dedim hiç aramadım tekrar barıştık ben çok değer verdim hergün iş yerinden arabayla almalar yemek yemeler gezme tozma derken havadan sudan seylerden çok tartıştık derken sonunda benim güven eksikliğim yüzünden verdiğim değeri göremediğim için hiç göremedim yine irademe yenik düşük içip küfür ettim ayrıldı hiç dönmedi 4 ay zifiri karanlıkda içki içtim 2 kez bu hayatı yaptın nasıl yaparsın die cezalandırdım kendimi 4 ayın sonunda geldi barışalım dedi barıştık abi ben mutlulukdan uçuyorum böyle bir mutluluk yok herşey çok güzel kibarda davranıyorum oyle hayvanın biri değilim kız çok inat sürekli inatlaşıyor hemen ayrılıyor ben yalvar yakar barışıyorum bas bas da bağırıyor tartışmalarda dedimki şu şu erkeklerle konuşmucaksın biz sevgili değilken bunlar sana yazıyor namusuna gözedikmişler sevdiğimin konuşmasını istemiyorum rıca ediyorum senden dedim bir tartışmadan yine ayrıldı ona yazan erkekle gidip yemek yemeler tozmalar gezmeler bende tesadüfen gördüm yine ağladı zırladı affettim sonra birdaha asla yapmıycam sözünden çıkmıycam dedi hiç sevmediğim bir çocukla yine görüşdü ben gözümle gördüm şok oldum ya sen malsın ya gerizakalısın dedim bağırdı çağırdı beni dövecek arabada kaç kez söyledim bu erkeklerle görüşmiceksin die dedimbna bu saçma bir kıskançlık sen nediyosun ya dedi bende sen kolpasın lan dedim harbiden kolpasın sen insansan ben de o... dedim kızla ayrıldık suçlu benmişim ben
Arkadaşlar zamanınızı alıcam kusura bakmayın size zahmet okuyup cevaplarmısınız teşekkür ederim şimdiden?
4
3
Görüşünü yaz