Rus damat alır mısınız, Türk damat alır mısınız?

Ben Rus almıyorum da ablamı sanki kaptırdık ya, gerçi GOT' taki çocuk eski sevgilime çok benziyor falan da diyor. Türk alıyorum ben.

Siz ne istiyorsunuz var mı fernando alihan dro bro?

0|2
39

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

39
  • Mamba daki tiplere bakarsak almaman mantıklı. Zaten kadınları bu kadar güzelken, erkekleri nasıl oluyor da babaları birmiş gibi hepsi patates suratlı oluyor anlamıyorum. Ablana da bir el at, kurtar kızı, yazık ya

1|0
    0|0
  • Müslüman olursa evlenirim. Çünkü ilerde çok sıkıntılar oluyor.

1|0
    0|0
    • 3gün

Evlenip sonradan olan çok gördüm

• 3gün

Öylede olabilir. Aile yaşantısını görüp beğenirse. Farklı dinden iki insan evlendi mi çocuk olduğunda dini konularda çok sıkıntılar oluyor. Dini bayramlar olsun dini ibadetlerin yapılması gereken günlerde olsun.

• 3gün

Benim yabancı ve farklı dinden arkadaşlarım oldu. Neydi o bunların yumurtalı bayramı vardı. Paskalya! Çok güzel yemekler yapıyorlar. Çok eğlenceli oluyor hristiyan bayramları.

• Rusyada yaşayan biri olarak cevap veriyorum: Eğlence ve sevgi için rus, evlilik adetler anne baba için türk. Size hangi uygunsa. Bana rus

1|0
    0|0
    • 3gün

Bende bir süre rusyada yaşadım ve hatta şimdi üni içinde gitmeyi düşünüyorum. Çok güzel anlattın ama ruslar daha sadık değil mi sence de? Anne babalar ne kadar sevmesede her kız için daha iyidir.

• 3gün

HİÇ abartmıyorum, grubumuzsa 20 kişi var, sadece 5-6sının anne babası mutlu/birlikte kalıyor. Kalan 15inde yarı yarı. Burda 20 yıldan çok süren evliliklere şokla ve imkansız gibi bakıyorlar.

• Sen evden çıkıyon şmdi 1000 metre ilerde cami var ordan sola dönüyon damat pazarı var seç beğen al jsjamm ya ya

0|0
    0|0
  • Rus iyidir ggdg

1|0
    0|0
  • Yerli malı iyidir kızlar

1|0
    0|0
  • Damat almıyorum

1|0
    0|0
  • Ben de türk alırım (kız)