Arabayı çok iyi bilen ve hızlı, yani seri kullanan kadın'dan erkekler tiksinir mi?

arkadaşlar hangi görücüm ile bulussam arabayı kendimce yavas kullanmaya calıssamda hızlı kullanıyorum, bulustugım adamların hepsi arabayı hızlı kullanıyosun diyolar, sınra yavastan bir ayrılık sesleri alıyorum, arabayı yavaş kullanmıyorum diye ayrılık olur mu? 8 yıllık söförüm, çarpısmanın tillahını yaşadım, o yüzden artık arabayı daha düzgün sürüyorum ya bu yüzden ayrılınılır mı? özgüven mi gidiyo noluyo?

0|0
212

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

212
  • valla tiksinmek çok saçma hızlı araba kullanan kadınlara bayılıyorum ben

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ben alırım seni valla hızlı araba süren kadına bayılırım kadın dediğin biraz deli olacak bee

0|0
    0|0
  • Beni tiksindirmez ne yani tüm kadınlar yavaş ve kotu araba kullanacak diye birşey mi var

0|0
    0|0
    • 21saat

ya ben mühendisim fabrikaya gidyorum napıyım, çalısıyorumda işim gücüm var acaba bu tiksindirici bir durum mu diye düsünüyorum

• 21saat

yani kendi konumu sigara ile bagdastıramadım, benım yaptıgım hız kendime zarar vermek için degil, cevre yolunda 120'yi astıgım oluyor, sigara kullanmıyorum, alkolde ama nerede hata yaptıgımı anlayamadım

• 21saat

Bence hata hızlı gitmen ya da iyi kullanman değildir yani çok saçma bir sebep gibi geliyor bana tiksinme demissinya o yüzden sigara örneğini verdim çoğu kişi tiksindigi şeyi yapıyor zaten kısmen seninki de o misal

• Bu nasıl bahane la
    Bak bunu ilk defa duydum mk 😂😂

0|0
    0|0
  • Hızlı mı severim valla ama hiç görmemiştim senin gibisini bravo tebrik ediyorum seni

0|0
    0|0
    • 22saat

Kaç yapıyorsun ayrıca

• 21saat

Bende alıcam da araba o yüzden merak ettim ne var diye

• 20saat

Arabalardan anlarsan bak bakalım Citroën c5 nasıl sence

• Ben soğurum ablam

0|0
    0|0
    • 21saat

işte bende bunu anlamıyorım, rica etsem daha acıklayıcı anlatabilir misiniz?

• 14saat

Çok erkeksi gelmeyi bırak erkeklerin de tutulmayan bir kısmının bir özelliği seninki

• Hahaha korkutma kız evde mi kalcaz ashsjs

0|0
    1|0
  • tam tersi hoşuma gider

0|0
    0|0
  • sevgilim kullanır arabayı çokta iyidir

0|0
    0|0
  • sürüşün hayat tarzını yansıtıyor belki

0|0
    0|0
  • tiksinmem hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Niye tiksinsin

0|0
    0|0
  • Öyle bahane de mi oluyor 😂

0|0
    0|0
    • 21saat

bilmiyorum ki ya sanki erkekler ayrılmak için bahane üretiyolar asırı üzülüyorum kız 😞

• Severim bende çok agresif kullanırım

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...