Artık dayanacak gücüm kalmadı bu duruma :(?

5 yıllık bir ilişkim var çok seviyorum herşeyden kıskanıyorum ona çok baglıyım ama onun hareketleri artık dayanılmaz hal alıyo başka bir şehre gitti çalısmaya istemeye istemeye gönderdim ama bizim geleceğimiz için şarttı neyse bana birden yırt dısında daha iyi bir iş bulduğunu ve gıdecegını söyledi bende buna izin vermiceğimi onsuz Baska bir şehir zorken başka ülkeye gitmesine dayanamayacağımı söyledim bende çalısırım ilerde sende yeter bize fazlasında gözüm yok dedim ya ya benden vazgec ya da gitmekten dedim senden vazgecerim dedi yıkıldım bide üstüne sinir anında galiba küfür etti yine duymamazlıktan geldım yinede onu çok sevdiğimi söyledim ama o tek adım atmadı aklını basına al dedi sanki ne sucum varsa bide üstüne başka kızlar ekleyince instagramdan kabul etti çıldırdım ve bana bidaha yazma dedim sadece tamam dedi bir özür bile dilemeden onu kaybetmek istemiyorum ama o sanki ona ugrasıyo napmalıyım bilmiyorum 🙊

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Sana tek tavsiyem umursasan bile umursamiyomus gibi yap onsuzluga alıştır kendini zaten sevseydi tamam demezdi.

0|1
    0|0
    • 5gün

Ya zaten amacım asla ayrılmak olmazdı bir özür bir güzel söz beklerken sadece tamam diyip kestirip attı bunu kaçtır yapıyo bıktım yani bende

• 5gün

Bana yazabilirsin istersen

En İyi Erkek Görüşü

• Başkası olabilir sen son bir kez daha dene tavırlarına göre hareket et bence

0|0
    0|0
    • 5gün

Umursamaz davranıyo istemiyorum dedikçe giderim diyo

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • Anlattığına göre ilişkiden yılmış ve soğumuş

0|0
    0|0
  • Bu sevda bir anda bitebilir mi?
    Gerçekler yalana dönebilir mi?
    Ne olur bir tanem anla halimi..
    Ben hala deliyim hala sevdalı..
    Ben hala deliyim hala sevdalı..

0|0
    0|0
  • Neden dayandigini sor kendine? Sana saygısı olmayan kimseyi de padisah olsa alma hayatına. Bırak ne hali varsa görsün sen yoluna bak. Zamanla unutursun

0|0
    0|0
  • O sizin geleceğiniz için uğraşırken sen ona sataşıyorsun. Eğer seviyorsan aradaki mesafelerin önemi yok. Kıskançlığı hiç sevmem, aynısı bana yapılsa ben de böyle bir tepki verirdim.

0|0
    0|0
  • Hic kmseye fazla baglanmayacam arkadas. sonra bol vicdanen ceza cekiyoruz

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyor işte herkes de aynı sorun ayrıl sende ne kadar zor olabilir dünya da tek o yok. dd

0|0
    0|0
  • cok baglandıgını görünce çantada tavşan sanmış

0|0
    0|0
  • Seven böyle yapmaz aslında gurur ya da sıkılmış

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...