Nolur yardım edin?

Bir sevgilim var gayet güzel giden bir ilişkimiz var. Abi dediğim bir şahıs vardı aile dostumuz. Bugün çok tuhaf bir şekilde bana yaklaşmaya çalıştı. Bende ittim ama genede kendimi çok kötü hissettim. Yediremedim çünkü abi diyorum ve Ağustos’ta evleniyor düğünü var. Bunu saklamak istemedim ve sevgilime söyledim. Sinirdem deliye dönmüş durumda bana bile mesaj atmıyor ne yapmalıyım ben birşey yapmadım bana neden böyle davranıyor

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Ağzına sicmqk lazım o abinin

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Iyi yapmissin soleyerek , bence o abi temiz bir dayagi hakediyo , hatta ben olsam sevgilisine bile solerim

1|0
    0|0
  • sırf ilgi görmek için bu tarz konuları sevgilinize yansıtmayın sonuçta gidip afedersiniz sarmaş dolaş olmadınız uzak tuttunuz size asılan birini kendinizden.. bu sizde kalsın paylaşmayın. gerek yok

0|0
    0|0
    • 6gün

Paylaşmamak gibi bir şansım yoktu olay işyerinde yaşandı ve hemen hemen hepsi bağırmamı duydu. İlla ki kulağına giderdi eğer sonradan kulağına gitseydi beni affetmezdi. Saklamak istemedim o yüzden

• 6gün

bundan bahsetmedin soruda o zaman en güzelini yapmışsın buna rağmen sana trip atan adamdan adam olmaz.. boşver sıkma canını doğru olanı yapmışsın.

• ispatlamanı istiyor ya da sana guvenmıyor

0|0
    0|0
    • 6gün

İspatım var ama genede çok sinirli

• Keşke söylemese idin yaa

0|0
    0|0
    • 6gün

Söylemeseydim daha kötü olurdu olay iş yerinde yaşandı ve benim bağırmamı hemen hemen herkes duydu illa ki kulağına gider daha çok delirirdi

• 6gün

Takip ettim

• 6gün

Teşekkür ederim 🙏

Benzer Benceler

Yükleniyor...