İnsanlar neden bukadar acımasız 1hafta önce iyki benimsin seni seviyorum diyen sevgilim bugun artık bana mesaj atma dedi yardım?

herşey harika gidiyordu gayet güzeldi ayrılmayalım allah korusun diyen sevgilim sürekli içten sarılan
seni seviyorum diyen ve seni çok özledim iyki varsın iyki benimsin diyen sevgilim daha 1 hafta önce güzel konuştuk eglendık güldük biz hiç ayrılmayalım diyen sevgilim bugun artık konuşmuyalım dedi
ben mutsuzum dedi ayrılmak istedini söyledi başka birini bulmuştur demeyin bütün hesapları bende kızın ama tek dedigi şey konuşmayalım demek birde sebebsizce ayrıldı hiç birşey yokken ortada sıkıldım bunaldım yoruldum dedi ve ayrıldı yazma birdaha bana dedi ne kadar acımasız bu insanlar
1hafta öncesınde sevgıyle bakıyordu bana bugun yazma dıyor cok garıp degıl mı ya 8aydır sevgılıyız
ama gercekden nasıl unutcam ben onu yardım edın

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Insana guvenmekle hayatimizin hatasini hatalarini yapiyoruz

0|0
    0|0
    • 3gün

Benimde duygularım var yazık degil mi ya bana beni seven bana değer veren bir sevgilim olsa ben asla böyle. Yapmam heleki bana cok yardımı dokunduysa ben asla terk edemem onu

• 3gün

Insan bu kardesim her seyi yapiyo malesef 😕😕

• Yedek tutuyor seni belli ki

0|0
    0|0
    • 3gün

Yedek degilim kavga yüzünden ayrıldık ama bukadarı agır oldu kavga sebebide anlamsız bir kavga

Benzer Benceler

Yükleniyor...