Eşimle tartıştım yardimm?

Arkadaslar adet olmustum esime mesaj attim cok kotuyum diye agri kesici ic felan dedi oyle msjlastik. Eve geldi yanima ugramadan diger odaya gidip baska seylerle ilgilendi. Bende kavga ettim insan nasil oldun diye sorar diye. Sonra sinirden anneme gitcem dedim anneme getirdi beni simdi telefonuda kapatti ama kendi evimizde Şu an biliyorum. Sinirden kendimi yiyorum napmaliyim yardimm?
Güncellemeler:
Bu arada ben eve gitcem diyip giyindim ve 5 aylik evliyiz belirtiyim

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

• Yani bence biraz fevri davranmışsın belki çok kötü bir gün geçirdi ve sana nasıl olduğunu sormak bile aklına gelmedi olabilir. Ayrıca böyle bir öküzlük yapmış olsa bile hemen annemin evine götür ne demek bu kadar kolay pes etmeyin

0|0
    0|0
    • Ya haklisiniz bende fevri davrandim ama zoruma gitti Şu an napmaliyim ben mi adim atayim

• Bence adım at ara özür dile gönlünü al kendini ifade et boşuna bir birinizi üzmeyin

• Adamin telefonu kapali ama oda hatali insan sormaz mi nasil oldun neyin var diye

En İyi Erkek Görüşleri

• Çok basit bir neden. Yeni evlisiniz birbirinizi tanıyınca yapmazsınız böyle şeyler. Ama cicim aylarında insan biraz daha nazik olur şaşırtıcı o yüzden.

0|0
    0|0
  • gidip meseleyi anlatıp o an ki acidan bir anlikti deyip özür dile

0|0
    0|0
    • O da hatali ama tek ben degilim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

59
  • Boşa onu başlarım öyle kocaya

0|0
    0|0
  • Kusura bakma da hiç çekilmez bir insansın bencillik yaptığın.

0|1
    0|0
    • Ben mi bencillik yapmisim?

• O fırsatı baya vermişsin.

• Hakliyken haksiz duruma dustum iste aniden sinirlenerek

• Bunun için kava edilir mi ya sen neden hemen anneme gideceğim diyorsun ki

0|0
    0|0
    • Ya kotu oldugumu soyledigim halde nasilsin nasil oldun demedi napmaliydim

• Sabah 7de ise gitcek zaten bide annemin eviyle kendi evimin mesafesi var ya bide ben hakliyim onun ozur dilemesi lazim

• Böyle düşünürsen uzar konu illaki yarın olması şart değil sen yarın eve git akşam yemeğini hazırla konuşursunuz be illaki birinin özür dilemesi şart değil

• Regl olmuşsun biraz alttan alması lazım bence o adamla evlilik yürümez yol yakınken dön.

0|0
    0|0
  • afederrsin ama o işi yaparken iyiyse sahiplenmeyi de bilecek sevmesini bilen korumasını da bilecek

0|0
    0|0
  • yapacak bisey yok abartmisn bir sorabilirsn neden sormuyosn die onunda bir skintisi vardir

0|0
    0|0
    • Hastayken beynim farkli calisiyo sinirli oluyorum tabi aniden sinirlenince hakliyken haksiz duruma dustm sanrm

• Ya beni merak edip sormayan o ben mi ozur dilemeliyim sence de

• dedim ya belki kafasi dalgindr yani nezaketen sor bence neden halimi sormadin cok uzuldum filan de

• Erkenden evlenmeyi sen mi seçtin

1|0
    0|0
  • Afferim

0|0
    0|0
  • Dünden razıymış seni annene götürmeye garip

0|0
    0|0
  • Kırmızı halımı sermeliydi

0|0
    0|0
  • Takma kafana boşver gereksiz bir erkekmiş

0|0
    0|0
  • Seni takmiyo. Ne yapsan boş

0|0
    0|0
    • Takmiyo mu oluyo simdi bu durumdan

• Diler ama 2 gün sonra yine aynısını yapar

• Bu olay ilk defa oldu tabikide surekli ilgisiz kalirsa bu sekilde biter ama ilk oldugu icin ilerde ne olur bilemem

• Malsın çek cezanı

0|0
    0|0
  • Eve git abla napcan git konuş hassas dönemdeyim de

0|0
    0|0
    • Simdi nasil gideyim

• Ara gel beni al de ananın evinde kalacak halin yok evli barklı kadınsın kocanı saçma sapan şeylerden sıkma kaybedersen daha kötü olur

• Teli kapali zaten

Benzer Benceler

Yükleniyor...