Niye boyle oluyor?

Merhabalar :)

Okulda hoslandigim cocukla aramizda tuhaf seyler gecti... Ilk gunden beri cok tatli davraniyordu, birbirimize surekli yardim ediyorduk vs. Ayrica basbasa gecirdigimiz zaman da cok oluyordu. Baslarda iyi cocuk falan derken bir anda ona takilip kaldigimi fark ettim. :) Birkac hafta sonra da bir kiz arkadasi oldugunu ogrendim. Tamam kismet degilmis, unuturum diyordum bir yandan, ama ote yandan iliskisinde mutsuz oldugu her halinden belliydi (bana bir sefer kizdan "salak kiz arkadasim" diye bahsetmisti) ve bana da hala cok iyi davraniyordu. Baskalarindan da hep sik sik benden bahsettigini duyuyordum. Sonra kiz arkadasindan ayrildigini ogrendim, bir sure sonra da ona karsi hislerimi ima ettim ona. Acik acik soyleyecek cesaret nerede tabii... :D Gulumsedi ve o da bir seyler ima etti (diye dusundum ben en azindan). Sonraki birkac gun boyunca da bana farkli davrandi, baska arkadaslarla ayni ortamdayken goz kirpti, gulumsedi, beni her gordugunde kizardi, vesaire. Sonra birdenbire daha soguk davranmaya basladi. Cevremdekilerden kiskaniyordur diye dusunup acik acik her seyi itiraf ettim ona. Ne dese begenirsiniz? Bana karsi hicbir sey hissetmiyormus! Biten iliskisi de hoslanmadigi bir kizlaymis ve ayni hatayi tekrarlamak istemiyormus.

Yine de arkadas kaldik. Baslarda biraz tuhaf oldu tabii; birlikte ders calismalar, vakit gecirmeler, mesajlasmalar derken her sey zamanla eskiye dondu. Tabii kendime surekli telkin ediyorum, "unut onu, arkadas kalin iste ne guzel" diye. Ta ki bir gun durup dururken cok eski bir Instagram resmimi begenene kadar! Tek bir resim begendi, sonra geri aldi ama ben gormustum bile :D Galiba beni stalkliyordu yani. Ama hala arkadasca davranmanin otesine gecmiyor, yani reddettigi gun nasilsa hala oyle.

Anlayacaginiz kafam cok karisik... Butun bunlardan ne anlamaliyim ben? Bir seyler olma ihtimali var mi dersiniz? Simdilik onun bana davrandigindan daha yakin davranmamaya calisiyorum, acaba yanlis mi yapiyorum?

0|0
12

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • belki duygularından emin değildir. önceki ilişkisinden dolayı da mesafelidir belki herkese. Ayrıca arkadaş kalamk istediğine pişman olmuş olabilir :))

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...