Insta'da tanıştık, 1 konuda şüphelenip kırıldım, iki gündür o da yazmıyor ben de, onu çok özledim, ne yapmalıyım?

(lütfen orfografik veya konuşma hatalarımı görmezden gelin🙏🏼, türkçeyi gramatik pek bilmiyorum, okumadım da zaten😩). Selamlar herkese (ilk sorum 😊) . Tam 1 hafta önce bana biri bana arkadaşlık gönderdi (rus, 23 yaşında), (ben zaten rusyadanım doğma büyüme). Ben de kabul ettim, sonra bana mesaj yolladı, Cevap verdim, zaten sayfasından ülkeleri gezen biri olduğunu görünce duramazdım, bunun için turizm okuyorum💗). Zaten mesajlaşırken önceden de dedim işte "güzel kız tanışalım"cılarla asla işim olmaz, sen düzgün insana benziyorsun konuşma tarzınnan, onun için senile yazışmamı devam ediyorum demiştim. Arkadaşça konuşuyorduk zaten, ben de knka tarzında bir sorayım dedim, "sen de galiba her erkek gibi iki üç kızlara yazıyordun, hangisiyle tutarsa onla konuşuyorsun değil mi?"diye soruma "Öna yakın, sadece ben bir kızla bitirdikten sonra başkasıyla deniyorum" Sıra sıra yani😹. Bolca konuştuk, çok samimi cevaplar veriyordu, aynı şehirdeniz, Vallah kendisi de baya yakışıklı ve tatlı😊 Yalnız konularımız hep yarım kalıyordu sabah o cevaplıyordu sonra yine bütün gün mesajlaşıyorduk ben geç cevap verdiğimde uykuya dalıyordu ve bana sabah cevap veriyordu (inşallah bşy anlamışsınızdır😹). Arkadaşca yazışmalarımıza devam ediyorduk da her gece onu düşünüyordum. 2 defa görüşme teklifi bile etmişti, kendisi benim üniversiteme yakın yaşıyor. Ben konuyu değiştiriyordum. Tatlı mesajları arasında garip şakaları da yer alıyordu. Ciddi olduğunu düşündüğüm de bana "şaka" diye cvp vryrdu. Son defa da zaten bana "görüşmemizi istemiyorsun galiba, ben senin için fazlayım diye mi?"sordu. Bana kendisine özgüveninin yüksek olduğunu (sadece görünüş, aşk meşk olarak değil, iş güç stratejisinde de) zaten daha önce söylemişti ve "sen de yalandan da olsa özgüveninin yüksek olduğunu göster diyordu". Ben de tabi fazlayım'ı "fazla yakışıklı olduğu için" gibi algıladım. İlk "Fazla özgüvenlisin" yazdım. sonra da işte yakışıklıysan bunu böyle iğrenç halde dile getirme ve insanları böyle yoldan ezikleme +++
Güncellemeler:
3gün
+++mecburiyetinde değilsin falan yazdım. Sonra da bana bende sende olmayan bşy var (tabiki erkek aletinden bhstmyor). mesajdı diye düşünüp ikinci mesajı sildim. O da "benim özgüvenim senin ağırına mı gidiyor?" yazdı. Ben de cevap yazmadım, çünkü "fazlayım"ın manası "o benim için fazla yakışıklı" mı yoksa özgüveninin fazla olması mı anlayamadım. Sonuç:onun mesajı havada kaldı, bu ikinci gün oldu bana bşy yazmayalı :( Başka kıza mı geçti diye takipçiilerine bakıyorum, hala aynı.. Ne yapmalıyım?

0|0
13

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Yazının devamını aç deyince neden yazmadığını anladim

0|0
    0|0
  • Ozelden tek tak yazabilirsen yardimci oalabilirim. ama biraz karisik yazmissin anlamasi guc😂

0|0
    0|0
  • Çok saygısız biri ondan uzak dur

0|0
    0|0
    • 3gün

Sence benim için yakışıklılığının fazlalığından mı bahsediyor?

• 3gün

Kendisini üstün görüyor, seni küçümsüyor.

• Okumadım özür dilerim umarım sevgili olursunuz

0|0
    0|0
    • 3gün

teşekkürler😹😹ama okuyup cevap verirsen sevinirim

Yükleniyor...