İtici mi yoksa soğuk kanlı insanlımiyim?

24 yaşındayım bu yasima kadar hiç sevgilim olmadı düzenli fitness yapan kendine bakan biriyim ama dışardan tanıdıklarım hep bana çok soğuksun der sınıfta herkesin muhabbeti var birbiriyle bir tek benim yok, hoşlandığım kız vardı bakisiyorduk sene başından beri kıza acilamadim kiz baktı bende iş yok başka çocukla çıkmaya başladı nasıl yenebilirim bu durumumu fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Kendini sev... Gerisi kendiliginden gelir sevgiyle yaklaş her şeye ama ilk kendine.

0|1
    0|0
  • Kardeşim sevgili edinmek iletişim olarak çekingenlik az bile varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. Eğer azda olsa iletişim olarak çekingenliğin varsa ve yenmek istersen oku sadece kardesim, hiç yoksa okumayabilirsin. Ben çekingenliği yenersem insanlara yardımcı olcam diye kendime söz vermiştim, yazacağım yöntem ile yendim, şu an bu yüzden bunu yapıyorum. Arkadaş, sevgili edinme ve sosyal olarakta büyük gelişimim oldu yöntemi uygulaynca. Psikiyatri çekingenliğin kişinin doğduğundan bu yana hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Azda olsa çekingenlik varsa veya iletişimini geliştrmek istersen cvplayabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir kere dene gerisi gelir

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...