Gönül işlerinde bir türlü olmuyor 1 kere biile çıkamadım biriyle bıktım yalnız olmaktan üzülüyorum değersizim bence ne yapmalıyım?

20 yaşındayım şu ana kadar sevgilim olmadı.
Benim değerimi kimse bilmiyor. Kızlara karşı ters bir hareketim olmadı. Benimle ilgilenmiyorlar gerçi bilmiyorum ilgilenen vardır ama sanmiyorum. Nedense kızlarla normal bir şekilde konuşunca kendimi çok iyii hissediyorumm.
18 yaşina kadar tercih etmedim çünkü derslerimi etkiler diye bu olaylara girsem derslerim kötüeşir diye çünkü kendimmi kaptırıyorum aşk olaylarına oo yüzden ama dogru olanı yaptığıma rağmen pişmanım. Yalnızım, mmutsuzum herkes karşına çıkar illa diyor ama ben kabullenemiyorum bu sözü inandırıcı gelmiyor. Annem diyor seni eveririz diye ama olmayacak duaya amin deme diyorum. Evlenmek çocuk sahibi olmak hiç gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum. Beni kimse sevmiyor saymıyor gibi iyi anlaştığım insanlar bana güler yüz gösteriyor fakat samimi mi arkamdan kötü laf ettiklerini düşünüyorum. Bazen ölmeyi düşünüyorum. Tam hoşlanacagım birisi çıkmadı karşıma.
Tipsiz olsam değilim, karakktersiz olsam değilim, demokratik olmasam değilim, bakımsız olsam değilim, özgüvensiz olsam gerçi eskiden özgüvenliydim ama gerekçem var kızlardan zarar gelecek diye korkuyorum.
Nedir benim sorunum neden olmuyor. Bir de Bir arkadaşım var hep kızlarla takılıyorve ben olmayan onda olan ne var diye düşünüyorum. Gayet eğlenceli insanım ama neden sizce?
Dostluk ilişkilerini adam güzel yapıyorda benim olmuyor. Ben bu Dünyaya üzülmek için mi geldim?
Benim de kız arkadaşım olsun istiyorum ama bir türlü olmuyor. Kendim azcık kasılıyorum çünkü hiç olmadığı için o yüzden olsa daha kasılmam. Çok rahat olurum. Kendime göre insan ender bulabiliyorum. Bide bişey daha ilk başta dostluk ilişkilerin güzel giderken neden sonra birazcık sogukluk oluyor?

0|0
12

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Sen kendi değerini bil başkalarıda bilmeye başlar zaten kardeşim

0|0
    0|0
    • nasıl bilcem değerimi mesela

• 50 50 inaniyorum

• %100 inan sonra gel buraya tekrar yaz bakalım neler oluyormuş

• sabret 31 çek aradığın bu siteden çıkacak çıkmazsa s2000e binen amdini s2ersin

0|0
    0|0
  • olur sabret kardeş

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...