İnsta takip isteğini bekleten erkek?

Arkadaşlar bir çocukla aynı çalışma ortamında bulundum. Çocuk normalde böyle cool hallerde çok muhabbet falan etmez ne çirkin ne yakışıklı.4 kere bir arada bulunduk. Birlikte son haftamizdi çocuk yakın hareketlerde bulundu. Hani beni beğendi hoşlandı demiyorum ama normalde bulunmadığı davranislarda bulundu. Ilgimi çekti. Ben de merak ettim. İnstada fakeden ekledim. İsteği kabul etmedi reddetti. Kendi hesabimdan ekledim. Neredeyse bir hafta oldu bekletiyor. Anlam veremedim neden böyle yaptığına. Neden olabilir? Yani çok muhabbetimiz yok ama tanisiklik var illa ve öyle samimi davranislarda bulunup yardimci olmasına rağmen bekletmesi garip geliyor. Ayıp olacağını düşündüğü bir insan falan miyim acaba diyorum. Öyle düşünen bir insan kabul eder yani bekletmek yerine. Neden olabilir? Lütfen ego olarak görmeyin ama çok fazla ilgi gösteren erkek var çevremde. Çok fazla beğenen insan var. Ama gel gör bu çocuk ilgimi çekti ilgili davranislarda bulundu ama bir ilerleme yok. Fikirlerinizi paylaşirsaniz sevinirim 😊Bu arada ben de çocuğa karşı soğuktum. O kendi işine ben kendi işime ve yakın arkadaşı da aynı ortamdaydı ama o çocuk hiç tanışmadigimiz halde bana karşı daha ilgili ve iyi davranışları vardı. İşte şrfsz kendi işime bakarken nerden gelip aklımı karıştırdı😥

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

01
  • Aklın karışmasın. Çünkü onun fikri net. senden hoşlanmamış işte. Yoksa eklerdi.

0|0
    0|0
    • 20saat

Ya o kadar sürede bir hoşlanma olmasını ben de beklemiyorum zaten ben de hoşlanmıyorum. Sadece normalde davranmayacagi şekilde davranması ilgimi çekti ve yani bir insan neden bekletir bunu anlamaya çalışıyorum? Hani reddettsin gitsin bir daha karşılaşmamiz zor. Ne bileyim garip ya 😂

• 12saat

Neden beklettiginin asıl sebebini bilemeyiz tam olarak ama azıcık bile hoşlansa kesinlikle kabul ederdi. bu yüzden burdan birşey çıkmaz. Görmemiştir diyecegim ama mümkün değildir. ya da girmedi mi acaba?

• 7saat

Ya mesela başka bir arkadaşım şey dedi sevgilisi falan vardır sen de elde kal istiyodur. Yani görmek istemediğin şeyler vardır belki falan demişti ama bilmiyorum. Ya zaten olay hoslanip hoslanmadigı değil öyle bir şey beklemiyorum. Ama işte her şeyi de anlatamadigim için tama cevap alamıyorum 😂 yani sonuç olarak merak edilen şu neden beklettigi. Ayıp olmasın diye bekletme olmadığı kesin. Yorumlarınız için teşekkürler 😄

Yükleniyor...