İlginin esiri misiniz?

Bakıyorum da eşinden ilgi göremeyen kadınların çoğu çareyi aldatmakta buluyor. Yahu bu kadar mı ilginin esirisiniz? İlla birileri size çok güzelsin diyecek. İlla birileri egonuzu okşayacak. Yazık size bee.
(Okuyan kendini anladı zaten öyle olmayanlara lafım yok. Diğerleri benim gözümde bir prenses 👸)İlginin esiri misiniz?

2|0
2416

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2416
  • İlgiden hoşlanmayan tek canlı olduğumu sanıyordum 🥳 değilmişim 👻

0|1
    0|0
  • Hayır değilim.

0|0
    0|0
  • Hiç bir kadının kocası ilgisiz diye aldatacağını düşünmüyorum. Ha adam önceden çok ilgilidir sonra birden ilgiyi kesmiştir kadın da acaba aldatıyo mu neden benimle İlgilenmiyo diye düşünür. Ama ilgi görmediği için aldatmaz tabi gerçekten seviyorsa. Madem böyle bir tespit yaptın ona bakılırsa aldatan erkeklerde hep aynı şikayet evde ilgi görmediğimiz için aldattık diyor. Bence bunu cinsiyete göre yorumlayamayız karakter meselesi 🤷‍♀️

1|0
    0|0
    • 22saat

Peki ilgiden değilse neden aldatıyor o zaman bu milet? Açıklaman var mı?

• 22saat

Uff ne yapsak boş en iyisi sap takılamak

• 22saat

Aynen sap takıl boşver ne halleri varsa görsünler sende böylece aktarılmamış olursun 💁‍♀️

• Aslında esirlikle alakası yok hem erkek hem kadın evlilikte birbirine tatlı tatlı ilgi göstermeli. Evli değilim ama öyle olmalı sevgililik evliliğin adımlarından biriyse evlenince paspallasmaya gerek yok. Herşey sevgililik zamanında ki gibi olmalı (ilgi)

0|2
    0|0
    • 22saat

Yani senin deyişine göre ilgi yoksa aldatmak müstehaktır

• 22saat

Hayır asla. Ne alakası var be 😤 ben genel söyledim erkek kadın ilgisizliğini keserse zaten sıkıntı vardır bu aldatma da olabilir soğuma da sevgisizlikten de doğa bilir...
      Beni yanlış anlıyorsun aldatmaya karşıyım 😪

• Aldatmanın bahanesi yok , kendisine saygısı plan her kişi odak noktasını değiştirmeyi deneyebilir 😒
    Aldatmaya yönelmemeli
    Kadın/erkek içinde geçerli

1|3
    0|0
  • Ilgi gormeyen kadinin direk aldatmasi yanlis. Ama adamin ilgi gostermemesi de yanlis.

0|2
    0|0
    • 22saat

Dar açıdan bakmayın. Belki bir sıkıntısı var adamın. Belki zor bir dönemden geçiyor. Sonuç olarak evlilikte hiçbir çift yoktur ki hayatlarının sonuna dek sürekli ilgi göstermiş olsun..

• 22saat

Hayatın her döneminde dediğin gibi olmuyor. Bazı sıkıntılar oluyor ki insan eşine dahi anlatamıyor. Dediğim gibi yine dar açıdan bakıyorsun. Ben zaten burda erkek ilgisiz kalmalı demiyorum. Ama hayatın ne getireceği belli olmuyor maalesef

• 22saat

Her neyse...

• Reklam girince soruyu yapıştırmışsın ilham kaynağını bende izliyorum.😀

0|1
    0|0
  • Öyle ilgi manyağı olan, hep bana hep bana diyen tipler kadında olsa erkekte olsa nefretliktir ve sevilmeyi haketmiyor bana göre. İlişki tek taraflı yaşanmaz. Sen karşındakine ne verirsen onu alırsın. İlgi bekliyorsun da sen ne veriyorsun karşındakine?
    İlgisizlik asla aldatma sebebi değildir. Aldatan insan net karaktersizdir. Bütün suçuda karşısındakine yükleyecek kadar eziktir.

0|1
    0|0
  • İlgi bana göre sevgini göstermek demektir. Sevgi ise her insanın muhtaç oldugu şeydir. İnsan sevmek sevilmek ister, partner bunu karşılayamıyorsa başka insanlarda aranır. Aldatmak doğru değil lakin gerçek bu

0|0
    0|0
  • Sadece kadınlara özgü bisey değil sanırım bende ilgisizlik hissedersem anında yeni arayışlara çıkarım (=

1|0
    0|0
    • 22saat

Karşındaki insanı hiç düşünmez misin? Belki bir sıkıntısı, derdi var. Karakter seviyenizi belli ediyorsunuz..

• 22saat

O zaman ayrılacaksın kardeşim. Onunla birlikteyken arayış içinde olmayacaksın. Maden mutsuzsun ı halde çekip gideceksin..😏

• 22saat

Yeni arayışlara çıkarken peşime birini takmam sen rahat ol abisi (= hicbir zaman bir yatağa 3 kişi girmedim kalbimdeki ile yanımdaki hep aynı kişi oldu

İlgisizlik bir ilişkinin bittiğinin en bariz göstergesidir

• Kimsenin aldatmasini onaylamiyorum kimseninde egomu oksamasina gerek yok her kesin ilgi anlayisi farklidir benim icin ilgi dusunmek dusunceli olmaktir bu karsilikli biseydir yoksa biri gelsin bana iki guzel soz soylesin flan umrumda olmaz cok guzel laf soyleyen oldu ama bosa her soylenene inansaydik kadin da ilgi degil sevgi gormediginde aldatir.

0|0
    0|0
  • Tam diyordum cinsiyetçiliğini s.. diye sonra gönderme olduğunu anlayınca haa tamam o zaman dedim. d
    Bilemiyorum, değilim deyip tam bir yargıda bulunmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Bir kadın eşiyle ne kadar kötü olursa olsun. O evin kraliçesidir. Elin adamı seni başına tac etmez.

0|1
    0|0
  • Ederi kadar değer en iyisidir. Denge de tutar herşeyi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerde ilgi görmezse hemen kendilerine hatun buluyor neden sadece kadınlar yapmış gibiki

0|0
    0|0
  • Ilgi gormeyip aldatmak bir sebep sayılmaz.. kişi aldatmaya meyilli biriyse, dünyayı ayaklarını ser, sev, ilgilen yinede yapacağını yapar aldatır.. bu tamamen bir kişilik meselesi!

0|0
    0|0
  • İlgiden bende yakınıyorum ama benim ilgi anlayışım senin bahsettiğin gibi değil sevdiğin birinin seninle
    İlgilenmemesi seni sallaması onun seni sevdiğini artık hissedememe

0|0
    0|0
    • 21saat

En son sevgilimden bu yüzden ayrılacaktım tam sonra bana açıkladı öyle olmaması gerektiğini sevdiğini söyledi Mutlu oldum ilgi istiyor insan ilgisizlik beni bitiriyor

• Kocası onunla ilgilenmediği için aldattığından şüpheleniyor olabilirler.

0|1
    0|0
  • Doğruluk payı oldukça yüksek bir tespit. Alah onların gazabından bizleri korusun.

0|1
    0|0
  • İlginin esiri olmaktan ziyade popüler davranışların kurbanı olabilirler.

0|1
    0|0
  • Çok ilgi bıktırır az ilgi ayırır ortasını bulanda az malesef

0|0
    0|0
  • Ilgiyi sevmem

0|1
    0|0
  • Maalesef öyle

0|1
    0|0
  • Fazla ilgi sevmem midem bulanıyo mıç mıç