Ne istiyor bu adam?

4 yıldır birlikteyiz. Son 1 yıldır ilgisiz davranıyor nedenini sorduğumda seni çok seviyorum zor zamanlar yaşıyorum yanımda ol diyor ama ben ona hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Bu yüzden yanında da olamıyorum daha doğrusu izin vermiyor. Başkası mi var dedim hayır yok dedi, sevmiyor musun dedim hayır seni çok seviyorum dedi. Ben de en son uzun bir mesaj yazdım ben artık değer görmediğim yerde durmayacagim gidiyorum ben diye. Ertesi gün ne yapıyorsun nasılsın yazdı. Ben yine sitem ettim sonra yine ne yapıyorsun nasılsın yazdı. Yani hiçbir şey yok gibi davranıyor. Konuşalım bir diye ısrar ediyorum müsait değilim uyuyakaldim vs diye bahaneler ile konuşmaktan kaçıyor. Ne yapmaya çalışıyor amacı ne anlamıyorum. Bitirmek istiyor desem ben bitti dediğimde hiçbir şey yok gibi yazıyor, yazmıyorum yine yazıyor, durum atıyorum durumlarıma bakıyor. Anlamıyorum. Konuşamıyorum da sorsam ama cevap alamıyorum. Sizce amacı ne ne yapmaya çalışıyor? Çok seviyorum kaybetmek de istemiyorum ama bu şekilde de çok üzülüyorum hiçbir şey söylememesi beni çok kırıyor..

1|1
20

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Bence alıştığı için mesaj atiyo ya da kendininde bilemedigi sorunlari var belki depresyonda ve haberi yok eger niueti ayrilmak istememek olsaydı fırsat bilir yazmazdi ama yaziyo bence yaninda olmalısın

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ama çok yiprandim artık bu belirsizlik halinden. Neyin var anlat diyorum sorunlarım var diyor anlatmıyor yine üstünde durmuyor benimle mı alakalı diyorum seninle alakası yok diyor. Konuşamak istiyorum ne yapabilirim nasıl konuşabilirim ben de yanında olmak istiyorum ama işte...

• Ailevi olabilir bence inabi sorundan bahset yoksa bile varmis gibii böylelikle oda anlatabilir belki

• 7gün

Çok gurur yapıyor. Dün defalarca kez aradım. Çevrimiçi oluyor çıkıyor durmuyor dalga geçiyor resmen. Asla aramalarimi açmadı. İnsan gibi otursun anlatsın o zaman müneccim yok ya karşısında. Ben ne sorunum olsa gider ilk ona anlatırım kız arkadaşlarımdan bile önce ne olursa olsun. Benim de dün çok zoruna gitti kaç kez aradım uyanık da yani belli girip çıkıp duruyor bilerek açmıyor ben de engelledim.. o hala engellemedi bilmiyorum hayırlısı olsun..

• Bu ilişki bitmiş canım direk engelle ve yoluna bak tücrübeliyim yani. Bu ilişki bitmiş

0|0
    0|0
    • Öyle mi diyorsun 🙄 ama neden bitti demiyor o zaman ayrılma konusunun üstünde dahi durmuyor neden böyle yapıyor

• Cepte tutuyor sana değer vermiyor eskisi gibi değil işte inanki devam ederse sen üzülürsün sevrn erkek asla bunu yaomaz

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Benzer Benceler

Yükleniyor...