Seven erkek boylemi yapar?

Benden gizli kiz arkadaslariyla bulustu ve benden gizledi sonra gordum resimlerin yapisik yilisik gule gule. tesadufen falan dedi celiskili konustu bende sustum abartiosun falan dedi bana dunden beri konusmuyor ugrasmiyor bile benim icin seven erkek ugrasmazmi? napmaliyim niye bole yapiyor ben onu bukadar severken deger verirken neden?😞😳

0|1
13

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Seven kız olsun erkek olsun asla saklamaz asla öyle samimi şekilde karşı cins arkadaşlarıyla fotoğraf çekmez
    Seven insan ilgilenir saçma sapan da olsa bir konu açar sırf konuşalım diye
    Eğer sana öyle yapıyorsa ya çoktan bitmiştir ya da hiç başlamamıştır
    Karşına alıp konuşman gerekir böyle kendini üzme (buna benzer bir durum yaşamış biri olarak söylüyorum)

0|0
    0|0
    • 4gün

Ugrassa konussam ciddi ciddi yazmio aramio umrunda bile degil

• 4gün

Gururundan dicem ama suclu kendisi ben abartiyormusum hazmedemiyorum kiskancliktan deliriyorum ve bildigi halde onlara hayir diyemiyor beni eziyor.😭

• 4gün

Ne gururu Allah aşkına, hareketlerine baksana umrumda değilsin demek istiyor resmen 🤦🏼‍♀️
      Üzülmene hiç değmez boşver derim ben

• Hiç bişey yapma kendini geri çek eşek gibi dönüp dolaşıp sana gelecek sonrada sen isteme bak şunu bı kere aklına koy seven adam sevdiğini kaybedecek die odu kopar o yuzden yorma kendini boş yere

0|0
    0|0
    • 4gün

Hastalik tutucam oyle aciyorki icim haketmedim😥

• ben dıyorum kımse inanmıyo sonra erkeklerde kızlarda maddiyat arzusu var içinde diyorum herkezin derdi aşk falan değil anlayın artık çok az kişi var sevenine sadık kalan millet anca yok sixpath lı olsun yok fizigi iyi olsun yok bilmem ne derdinde falan ruha huya suya bakan yok olmaz bu gidişle olmıycak zaten aradğınız gercek aşk falan sokaklarda dolaşan ciftlere bakınca sinirim bozuluyo acıyorum aldatılan birileri geliyo gozumun onune bu dunyaya ne diyimki zaten... denilcek birşey bırakmadılar...

0|0
    0|0
    • 4gün

Boyle duygunun tarifi yok 3 gundur yemek bile yiemiorum midem kalkio agliom durmadan. Bikere ugrasmio umrunda degilim😭

• Sizi çok sevecek insanlara şans, cevap vermediğiniz için sonra gelipte ağlamayın tipe baktığınız sürece bu böyle olacak.

0|0
    0|0
    • 4gün

Bilmeden yargilama lutfen 😥

• 4gün

İyide canım benim bunun bilip bilinmeyecek bir tarafı yok gerçekten seven bir erkek olsaydı gözü senden başkasını görmez değil buluşmak gezmek yüzüne bile bakmazdı tamam gönül bu ota'da konuyor b*k'ada ama yani seni ondan başka seven sevecek olmuştur kime ömrü adayacağınızı iyi seçin.

Benzer Benceler

Yükleniyor...