Sizce ne yapmalıyım sizce ne olacak?

Evet erkeler kızlar ne yapayım yapaçağım şeyi biliyorum ama bu durumu yaşayanlar hele gelsin
Bir birini seven güzel bir ilişkimiz vardı güzel di her şey tek sıkıntı benim sevdiğim kadar o sevmiyordu bence her zamanki gibi soğuk davranma ve ardından biraz zamana ihtiyacım var seni seviyorum ama sevgim ne yönlü bilmiyorum kendimden emin değilim dedi seni üzmek istemiyorum dedi ve zamana ihtiyacım var ben sevdiğimi anlarsam geri dönerim senin olurum dedi ama kendimden emin olmam gerek dedi herneyse tabi ben araya zaman girmesin soğukluk girmesin diye caba gösterdim ve bu yine en son dedikleri tekrarlıyıca bende tamam dedim ne yapmak istiyorsan onu yap dedim ve en son seni seviyorum dedim kapadım 2 gün oldu aramadım etmedim aramayıda pek düşünmüyorum evet yorumları alalım duruma
Güncellemeler:
1gün
Yardımlarınıza ihtiyacım var özleyip gerimi dönermi he bu arada döner diye ümidim yok eğer bu ümidle bekler gelmese çok kötü olaçağımı biliyorum

0|0
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Bu tür olaylara çok rastlıyorum arkadaş cevremde de. Dönmesini bekleme kardeşim , sakın kendini onun için harap etme. Döneceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • 1gün

Bende döncek diye ümit de etmiyorum aklımda bitirdim sıra yüreğimde bitirmekte işin ilginç yanı yüreğimde bitirdim zaman dönecek hisi ama o zamana kadar geç olacak bu sefer ben istemem çünkü unutmuşken açılarla baş etmişken hiç bir şey olmamış gibi başa dönersem olmaz kendi aptalığım olur

Benzer Benceler

Yükleniyor...