Çok önemli lütfen bakın nolur?

Bir erkek ilk sevdiği asık olduğu kıza diğerlerine kıyasla nasıl olur farkı ne olur ha bide 2 yıl kadar uzun cıktılarsa

0|1
65

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişi unutmadan yeni bir yola adım atılmaz. :) Gidip ilk sevdiği kıza dair bir şeyler peşine düşüyorsa kalıbına tüküreyim.

0|0
    0|0
    • mesela Şu an p cocuk benim sevgilim ama o kızın engelini kaldırıp numarasını kaydetmiş kızda onunkini kaldırmıs

En İyi Kız Görüşü

• İnsan insanı kıyaslamamalı kıyaslarsa yallah git ona yani

0|0
    0|0
    • mesela Şu an p cocuk benim sevgilim ama o kızın engelini kaldırıp numarasını kaydetmiş kızda onunkini kaldırmıs

• O zaman kız çocuğun yazmasını bekliyor kabul etmese bile

• Çocuğun ilk sevgilisiymiş bu kız 2 yıl çıkmışlar ailesi de tanıyormuş dedesi bile söz konusu olan kız bu

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

54
  • Farklı olmaz erkeğin amacı hep aynıdır iki bacağının arası😃

0|0
    0|1

• senin dar görüşünüde öğrenmiş olduk

• İlk sevgili hiç unutulmaz bir erkekte eğer gerçekten sevdiyse ve elbet bir gün ilk sevgiliye dönülür dönülmez ise yazılır hep bir his vardır içinde

0|0
    0|0
  • 2 yıl uzun bir süre. İşin içine cinsellik falan da girdiyse eğer kesin unutmuyor erkekler.

0|0
    0|0
    • girmiş

• Gram olurları yok 2 yıl çıkmışlar ailesi dahil herkes biliyormuş hayatının merkezine almıs fslan ama kötü ayrılmışlar nefret ediyorum ondan diyordu ayrılalı da 1.5 yıl olmuş hayatta olmazlar

• Erkekler meraklıdır eski defterleri kurcalamaya ve eskileriyle kaçamaklar yaşamaya.

• Pek bir farkı yoktur sıralamanın önemli olan aşık olduğu kişinin kalitesi

0|0
    0|0

• Engel kaldırmak sorun değil ama numara kaydetmek bir sorun

• aynen kaydetmiş kızda bugun kaldırmıs engelini daha önce hep engelliymiş kızda bakalım silecek mi

• daha değerli daha hayatında yerli hisseder

0|0
    0|0

• o zaman kıskanman dogal olabilir

• Silmedi hala numarasını

• Ona dokunmaya kıyamıyoken seni paramparça eder

0|0
    0|0
    • Şu an o bahsettigim cocuk beniö sevgilim bir iki hafta önce kızın engelini kaldırıp numarasını kaydetmişti kız kaldırmamıştı engeli bugun kız da kaldırmıs işte engeli de neden kızın numarasını kaydetti anlamadım

• peki teşekkürler de hiç mi unutmayacak bu kızı

• Hiç durum atmayan cocuk kız engeli kaldırınca wp durumuna durum attı mesela

• sevginin önemine baglı

0|0
    0|0

• başka kızla kesin konuşuyor mu

• Şu an o bahsettigim cocuk beniö sevgilim bir iki hafta önce kızın engelini kaldırıp numarasını kaydetmişti kız kaldırmamıştı engeli bugun kız da kaldırmıs işte engeli de neden kızın numarasını kaydetti anlamadım

• Unutur gider

0|0
    0|0
  • bir b*k olmaz kiyaslicak kadar iyi olsaydi Şu an onla olurdu. fazla gecmiste yasiosun bir an önce cik o moddan hem kendini yipratirsin hemde sevdigin kisiyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...