Sizce Ne yapmalıyım?

Sevgilimle çoğu şeyi yaşadık banyoya gircegini ve usudugunu soyledi bende inanmadim ne yani anadan doğmamısın dedim evet dedi gönder inanmam dedim ve nude resim yolladı cidden şuanda şok durumdayım ayrılmalıyım ama yüzüne soyleyerekmi yoksa benmi abartiyorum sizce ne yapmaliyim lütfen
Güncellemeler:
22saat
Cidden çok utanc verici bir durum

0|0
24

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

24
  • Sadece cinsel bir obje olarak görmüyodur tabiki ama bir şeyler yanlış anlaşılmış olabilir eğer ayrılırsan ve bu seni rahatlatıcaksa ayrıl ama böyle düşünüp kendini yorma senlik bir şey yok

1|0
    0|0
    • 21saat

Teşekkür ederim ayrılmam gerekiyor böyle bişeyi kaldıramam şakayla ciddiyeti karıştırırsa işim zor en iyisi 2 sene dahi olsa bitirmek hakarete uğramış gibi hissediyorum gülsemmi ağlasammı o misal

• 21saat

Canım benim tabiki senin kararın hayatına ve karakterine önem vermen güzel bir şey sonuçta tüm hayatımız biri olamaz

• Herşeyi yaşamışsın daha niye ayrılıyorsun anlamıyorum kş

0|0
    0|0
    • 22saat

Basit birsey değil gercekten cok ciddiyim şuanda elim ayağım titriyor beraber olmadikki sadece opusme ve sirtina karnina dokunma gibi en aşırı cok utanc verici

• 21saat

Şakayla ciddiyeti hep karıstırdığı icin başima gelmeyen kalmadi ama bu affedilemez

• 21saat

Anladım da ayrıca sorularım olacak sana buradan soramam gizlisinde nasıl yapalım

• Hahahaaaa

0|0
    0|0
    • 22saat

Gerçekten çok kötü hissediyorum sadece cinsellik olarakmı görüyordur beni

• 21saat

Beyin önemli bir organ 😉

• 21saat

Kendimden tiksindim o derece

• Sen kaşınmışsın

0|0
    0|0
    • 22saat

Şakacı biridir genelde nasil bilebilirim komik bir durum degil cok ciddiyim resim atacağını

• herseyi yasadiysan abartiyosun

0|0
    0|0
  • Önünde sonunda görecektin

0|0
    0|0
    • 21saat

Bu farklı ayıp diye bisi var bunu göz ardı edemiycem galiba

• 21saat

Espri yaptığıni sandım nasıl bilebilirim hic boyle biseyi soylermi insan

• 21saat

Ne demiş. Dustan çıktım demiş sadece