BU KIZDA ŞANSIM NEDİR NE YAPMALIYIM?

Lütden okuyun sonuna kadar. Üniversite 2. sınıftayım artık okul bitecek bir iki aya. Sınıfta bir kız var. Geçen sene direk açıldım mesaj atıp senden hoşlanıyorum dedim direk. Ben düşünmüyorum dedi teşekkür etti. Daha da konuşmadık. bir kaç ay sonra yaz tatilinde doğru tekrar yazdım. Selam diye. Eyer aynı şeyi söyliceksen kusura bakma dedi. Yok sohbet etmek için yazdım istersen dedim. Bütün gün geceye kadar konuştuk. Ertesi sabah günaydın yazdı bana. Yine bütün gün konuştuk. Sonra tekrar günaydın yazdı yine konuştuk... Bir buçuk ay böyle gitti hergün yazıştık saatlerce sabahtan geceye kadar. Numaramı aldı bikaç gece aradı. Sana annemden bahsettim falan dedi. Sevindim bende tabi olucak herhalde diye. bir iki kez insan insanı tanımadan sevemez falan yaptı bana. Onu sevdiğime inanmıyomuşcasına cümleler kurdu. Ama bende salak gibi sevdiğimi söylemedim. Sonra bigün soğuk yaptı ilk defa. Olmaz bizden falan yaptı durduk yere. Muhabbetin güzel diye konuştum ben seninle sana özel bişey değildi muhabbeti güzel olan herkesle konuşurdum zaten falan dedi. Bende sinirlendim ister yaz ister yazma bundan sonra falan yaptım. Sonradan öğrendim arkadaşlardan liseden eski sevgilisi yazmış barışmışlar. Sonra çocuktan ayrıldı galiba tweetlerimi falan favlamaya başladı. Onu sevdiğimi gösteren bir tweet attım. Onu da beğendi. Okulda naber falan tarzı ufak çaplı bir iletişim kurdu arkadaş ortamında. Nerdeyse ilk defa yüz yüze konuştuk. Tam kendimi hazırlıyodum attığım tweetleri falan beğenmeyi kesti. Çocukla barışmışlar. Onunla beraber fotoğrafını paylaştı falan. Benimde canım yandığından insta twitter heryerden sildim kızı. Şimdi derslerde okulda sürekli beni kesiyor. Mecburen bende kesiyorum. Çocukla tekrar ayrıldılar herhalde. Yine seveceğim ama bukez seni değil diye bir tweet rt lemiş. Farkındayım beni garanti tutuyor gibi ya da dalgamı geçiyor çözemedim. Ama ben bu kızı seviyorum. Ne yapmalıyım sizce şimdi kızlar?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • kardeşim hiç ilgilenme direk kıskandır umursamaz takıl tek sen yoksun yap kafasına direk bunu ben elde etmem gerek de seni elde etsin ama hep açık kapı bırak elinde tutmaya çalışırken sana aşık olur😀😀😀😀

0|0
    0|0
    • Abi bu işleri hiç beceremiyorum ya. Özgüven sıfır. Tecrübe sıfır. Okula da 1 ay falan kaldı. 2 hafta final haftası diye gitmiyoruz zaten yoklama alınmıyor. Kalan 2 hafta da ya ben gitmem ya o gelmez devamsızlık hakkımız var diye. Olan yine bana olacak.

• gurur yok fazla ego fazla kadınlık var

• Valla son tweetlerimin hepsi ne kadar sevdiğimle alakalı. Tam bir loser ım galiba. Stalk yapıyosa da alayını gördü

• sevme boylesi kizi.. yedekte tutuyor. unut

0|0
    0|0
    • Unutabilsem keşke. Sınfıta sürekli görüyorum. Rüyalarımda sürekli görüyorum. bir yandan da elimdeki tek şansı alıp daha önce defalarca şans verdiği birine tekrar verdi diye çok sinirliyim. Sürekli sinirliyim. bir yandan da ayrılmışlar diye umutlanıyorum. Kafayı yicem

Benzer Benceler

Yükleniyor...