Bir erkek begendigi kiza kesin acilir mi yoksa acilmayacagi durumlar var midir?

Diyelim ki tanistiginiz fakat yakin olmadiginiz bir kizi begeniyorsunuz. Kizin karakter olarak soguk bir yapisi var ama size karsi cok nazik ve yardimsever. Ona acilir miydiniz? Bir erkegin bir kizi begendigi halde acilmadigi olur mu yoksa erkekler dayanamaz ne olursa olsun acilir mi? Kafam cok karisik lutfen aydinlatin beni

0|0
03

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Açıkcası bu kadının davranışına göre değişir meseka ben eğer hoşkandığım kızdan aradığım samimiyeti alırsam o zaman açılırım ama yok soğuk davranırsa aynısını ona davranırım herkes yansımasını benden alır.

0|0
    0|0
    • 1gün

Ben malesef yapim geregi sogugum ve onu gorunce cok heyecanlaniyorum heyecanimi belli etmemek icin bakmiyorum veya konusmuyorum. O bana sicakti ilk baslarda ama sonra birden uzak durmaya basladi cok uzuluyorum fakat yapabilecrgim birsey yok

• 1gün

Bak mesela bende de benzer durumlar var bir kadın var ondan hoşlanıyorum bir yanlış anlaşıldım zaten dillerimiz uyuşmuyor ben ingilizce öğreniyorum zaten ama şu an yeterli değilim kıza çevirttirdim o da ne dediyse aramız bozuldu her neyse zaten bu kadın aynı zamanda dersime de giriyor ama yaş farkımız sadece 2-3 tam bilmiyorum öyle olmalı başta belki hoca statüsünde olduğu için cana yakındı ama hem beni yanlış anlıyır hem de ben soğuk davranınca neden böyle yapıyorsun diyor her neyse soğuk davranmaya devam ederse zaten kafamda da bitecek başlamadan bu ilişki

• 1gün

Normalde kendimden büyük kadınlardan hoşlanan biri değilim ve statüsü benim umrumda değil mesleği o ve kurstaki hocam statüsünde ama mesele onun ne düşündüğü zaten yabancı ve anlaşılması zor

• Tipten tipe değişir bu durum mesela kendini kaf dağı gibi görüyorsa erkek açılır ama biraz daha çekingen bir tipse açılmaz uzun bir süre seni kollar doğru zaman arar ama büyük bir ihtimal bulamaz da biraz sen yaklaş ona bir kaç adım at geçip üzerine atlama ama bir hal hatır sor yani

0|0
    0|0
    • 1gün

Ben ona sicak davraniyordum ama yapi olarak sogugum onu gorunce de biraz heyecanlaniyorum o yuzden konusamiyorum hic. Ilk tanistigimizda bana cok sicak davranirdi sonra ne olduysa anlamadim birden uzak durmaya basladi

• 1gün

Mesajlaşmayı dene önce iyi düşün yazacağını tasarla kafanda sonra yaz

• Bazen açılmaz

0|0
    0|0
    • 1gün

Ne gibi durumlarda mesela

Yükleniyor...