Basak burcu erkegi? burclarla olmaz bu is diyenler yapmasin yorum?

Daha yeni yeniydik kucuk bir tartismayla sildik birbirmizi oda stressli donem geciriyor biraz herneyse normzlde yarin bir planimiz vardir birlikte piknik yapcaktik ben arkadaslarimla gittigim yeri sormustu bende birlikte gideriz ozaman demistim oyle anlasmistik
Şu an sildik birbirmizi heryerden ama yinede tekrar adim atmak istiyorum yazsammi yarin gidiyoruz diye ilk kez bir erkege adim atmis olcam ya bilmiyorum burcuda basak bilmiyorum belki biraz alakasida vardir , yardimci olabilen varsa ozeldende yazabilirimmm lutfennn akil verin

0|0
111

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

111
  • Başak kadar Allah'ın belası bir burç yok. Öyle sinsi narsistler var ki aralarında, zaman içerisinde kuzu formundan çıkmaları uzun sürmüyor. Bir kısmı ise aşırı kırılgan ve yapay. Sorsan dünyanın en bahtsız adamı bunlar, buna gönülden inanır ve inanmayanı da itinayla kınarlar. Ben de başağım fakat yükselenim ve ay burcum yüzünden etkisini ruh halimde hissetmiyorum - iyi ki! Dengesizin teki işte, belli; uğraşma.

0|0
    0|0
  • Basak kadinindan bilirim. Surekli kavga edilir. Biraz kavgaci yapilari vardir. Iliskilerine de sahip cikarlar. Oyle bitti demeyle bitmez.
    Senin burcun nedir. Aradaki uyuma da bakalim

0|0
    0|0
    • 3gün

Nerden biliyosun ya? Başak kadını kadar takıntılısını bulamazsınız ya ben başağım. Ve unutmam senelerce bir bakmışsın eski sevgilisiyle tekrar barışmış

• 3gün

Evet orasi kesinn. Ben Basak ile coookk tecrube ettim.
      Hem de 1 den fazla

• 3gün

Yazdım size

• Başak burcu aha ben neyse yaz ilk adımı her zamn karşıdan bekleriz mk niye başağım ben neyse 😂😂

0|0
    0|0
  • Başak kadınıda aşırı egoludur hep ben güzelim ben şöyleyin havasında erkeğide öyledir mq

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak kendi burcuma çok inanıyorum başağım ben ve ne kaybediyorsam nasıl kaybediyorsam burcum yüzünden allah kahretsin ki

0|0
    0|0
    • 5gün

Buda beni kaybediyor durduk yere farkinda degil ya sacma sapan hareketi yuzunden sildi bende sildim sinirlendim

• 5gün

dene bir şşansını bakalım ne diyecek

• 5gün

Hmm

• Lannn ben de başağım

0|0
    0|0
    • 5gün

Ee nediyonn yazayimmi

• 5gün

Dert etme. Yakın zamanda temiz bir dayak yer kolunu bacağını kirarlar oturur yerine

• 5gün

Insallah asjfk

• Yazarsan kazanırsın acele et.

0|0
    0|0
  • Dengesiz olur uğraşılmaz. :D

0|0
    0|0
  • Tersler valla. En ters burc o net.

0|0
    0|0
  • Burçlarla olmaz bu iş

0|0
    0|0
    • 5gün

Sence yazsammi

• 5gün

Bak güzel kardeşim hayatınız da inişler ve çıkışlar olabilir. İlişkiler de her zaman bir yapıcı bir de yıkıcı vardır birbirini dengeler bu sefer sen yapıcı taraf ol git ve konuş içinden geleni söyle emin ol işe yarayacaktır

• Senin burcun ne ona bağlı

0|0
    0|0
    • 5gün

Ona ne yazcagim benim burcuma bagli degil

• Oğlak burcu gider sana

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...