Hiç sevgilim olmadi?

Artik sorunu kendimde aramaya başladim çünkü kurstur iştir spordur her şeyi yapiyorum aslinda insnalarla da iyi anlaşiyorum ama bendeki sorun ne neden hiç sevgilim olmadi olmuyor bir türlü anlayamiyorum. Teklif aldim hiç almadim değil ama istediğim gibi birisi çıkmıyor karşima. Öyle çok yüksek bir kriterim de yok. Şu içimdeki bir heycanlansa yeter de olmuyor😕

0|0
217

En İyi Erkek Görüşleri

• Kısmet tabiki ama bazen bir iki sefer gördüğümüzde içimiz ısınmasa bile konuşunca içimizin ısındığı oluyor yani o yüzden bence seçerken direk ilk seferki görünüşe bakarak seçim yapma derim tabiki beğeni önemli ama hani içinde fırtınalar kopmasınıda bekleme yani yoksa bulman neredeyse imkansız hale gelir.

1|0
    0|0
    • Yok öyle birisi degilim, gorunusten cok içeriği önemserim. sadece acaba sorun ben miyim, benim hallerim hareketlerim mi ondan şüoheleniyorum. sonnuçta sorun bendeyse hep sorunn olarak karşima çikacaktir bu durum.

• Olabilirde olmayabilirde yani bazen kısmetden dolayı işlerimiz istediği gibi gitmez bazende kendimizden ötürü.

• Her malın bir alıcısı vardır kardeşim şunu denemeye ne dersin Belki de aklına ve mantığına ters gelen şeyler ruhuna ve bedenine iyi geliyor olabilir kaçımız sevdiği işte çalışıyor ki dünya genelindeki insanların birçoğu işini sevmeye çalışıyor Belki önce sahip ol sonra seversin

1|0
    0|0
    • Yanliş anlaşilmasin niyetim illâ ilişkim olsun değil, karşiliklj içten samimi bir arkadaşlik. Bunun için de hisler devreye giriyor

• Niye zorluyim. yani bu icten gelen bir sey dyorum

• Iyi sende diyon ki hem ayranım dökülmesin hem de gtüm skilmesin diyorsun görücü usulü evlilikleri bir düşün 40 yılı aşkın evlilikler var insanlar birbirini Tanıyormuydu senin sorunun aska sans vermiyorsun bende yasadım bu durumu anlatabilirim ama burada olmaz yazıcaklarım biraz özel kaçıyor ve herkesin gormesinin yanı sira seni tanimiyorum bile

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

115
  • Bazen aşk sonradan yüz üstüne çıkıyor ilerleyince aşık oluyorsun bana oldu ayrıldık ama hala ilk günkü kadar seviyorum o insanı

1|0
    0|0
    • Bana olmadi

• Yani bilemem ama dediğim gibi ayrılalı 1 yıl oldu hala aklımda hala bir şarkı ile gözümden yaş damlar halada aklımda bir ölüm beklentisi

• cunku herkes senin gibi mantiklo dusunup dogru kisiyi beklemiyor karsisina cikan ilk kizla erkekle cikmaya basliyolar

1|0
    0|0
    • Himm mantikli olmak iyi mi kötü mü bilemedim 😄

• mantikli olmak iyidir ya surekli surtusmektense dogru kisiyi beklemek en iyisidir herzaman :)

• Benimde hiç olmadı takma zamanla olur 😁 buraya yazdıysan bide simdiden başlamıştırlar yazmaya 😂

1|0
    0|0
  • Teklif alıp begenmemissin işte kabul etseydin olur du

1|0
    0|0
    • Öylesine şeyelr yasamak da istemiyorum

• Eyvallah 😂

• Denemeye devam et illa birseyler olur umitsizlige kapilmadan devam...

1|0
    0|0
  • Olacaktır elbet belki de senin için en hayırlısı olacak diye bekletiyor rabbim.

1|0
    0|0
  • İyi işte güzel bişey kafan rahat ben gibi

1|0
    0|0
    • Yanl evet rehat ama bide o plsa ne guzel olur

• Olur

• Tm teşekkür

• Kısmet bu işler hiç ummadığın anda çıkar karşına.

1|0
    0|0
  • Zamanla önüne biri çıkar ellbet

1|0
    0|0
  • vefası gercek sadakati olan birini bekle bul derim

1|0
    0|0
  • Senin gibi çooook insan var.

1|0
    0|0
  • Kafa dengi