İnstagram takip isteğini bekleten erkek?

Arkadaşlar bir çocukla aynı çalışma ortamında bulundum. Çocuk normalde böyle cool hallerde çok muhabbet falan etmez ne çirkin ne yakışıklı.4 kere bir arada bulunduk. Birlikte son haftamizdi çocuk yakın hareketlerde bulundu. Hani beni beğendi hoşlandı demiyorum ama normalde bulunmadığı davranislarda bulundu. Ilgimi çekti. Ben de merak ettim. İnstada fakeden ekledim. İsteği kabul etmedi reddetti. Kendi hesabimdan ekledim. Neredeyse bir hafta oldu bekletiyor. Anlam veremedim neden böyle yaptığına. Neden olabilir? Yani çok muhabbetimiz yok ama tanisiklik var illa ve öyle samimi davranislarda bulunup yardimci olmasına rağmen bekletmesi garip geliyor. Ayıp olacağını düşündüğü bir insan falan miyim acaba diyorum. Öyle düşünen bir insan kabul eder yani bekletmek yerine. Neden olabilir? Lütfen ego olarak görmeyin ama çok fazla ilgi gösteren erkek var çevremde. Çok fazla beğenen insan var. Ama gel gör bu çocuk ilgimi çekti ilgili davranislarda bulundu ama bir ilerleme yok. Fikirlerinizi paylaşirsaniz sevinirim 😊
Güncellemeler:
1gün
Bu arada söyle bir durum da vardı çocuğun yakın arkadaşı daha ilgiliydi ve ben de en az çocuk kadar soğuktum. Şrfsz nerden yanıma gelip aklımı karıştırdı😐

0|1
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Tabii akla gelen ilk şey sana karşı bir şey hissetmediği ve daha da ötesi takmadığı oluyor. Onun dışında geriye kalan ihtimal görmemiş, fark etmemiş olması.

0|0
    0|0
    • 1gün

Yani ben de bir şey hissetmesini beklemiyorum zaten ama fake isteği sildi beni bekletti aynı zamanda yollamistim daha sonra yani görüp de beklettigi kesin sadece çok saçma anlam veremiyorum nedeni ne acaba 😂

• 1gün

Kanka o zaman IQ'su 10 değilse fake hesabın sahibinin sen olduğunu da anlamıştır. :D

• 1gün

Ahaha Yok yok IQ su bayagi yüksek ama anlayıp anlamadigindan emin değilim normalde çocuğa karşı çok soğuktum, çocuğun yakın arkadaşı bile daha çok muhabbet etmeye çalışıyordu onunla bile daha iyidim😂

• Şu cool çocukların böyle olma sebebi sizin ilginiz zaten bir ilgi göstermeseniz böyle dertler olmayacak :D

0|0
    0|0
    • 1gün

Ya cool dediğim aslında şöyle hani davranışları falan kibar ama böyle kendi halinde etliye sütlüye karışmazdi hani egoistlik eşlik etmiyordu 😅

Benzer Benceler

Yükleniyor...