Bunu yapar miydiniz?

Hoslandiginiz kizin dogum gununu kutlamamazlik yapar misiniz?
Iki ay once iletisimimiz vardi ama iki tarafin da yazmamasi ile bitti. Ama hala kendini hatirlatiyor? Merhaba diyor, hikayelerime gonderme yapiyor vs.
Güncellemeler:
23saat
Dogum gunumde iletisimimiz yoktu.

0|1
06

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

06
  • ihtimaller!
    Ben gibi doğum günü muhabbetlerini sevmiyor olabilir. Veya aranızdaki muhabbeti bitirmek istemiyordur bir taraftan yapmaya devam ettikleriyle ama bir taraftan da doğum günün kutlu olsun demek de ayrı bir samimiyet göstergesidir. Genel olarak selam alıp vermek gibi değildir. Girdi mi o topa işin nereye varacağı belli değil diye düşünülüyor olabilir. Yani kutlasam mı ne yapsam derken düşünceler düşünceler geçti gityi belki. Belki de hiç aklına bile gelmedi o da bir ihtimal. Yani sizin iş bir aralar ezel diye bir dizi vardı orada selma hünelden bir şarkı çalardı. Şarkı “bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin” şeklinde bir nakarata sahipti. En bukadar ihtimal arasında son ihtimal ölüm zannedersem. Detay lazım daha isabetli bir netice için.

1|0
    0|0
    • 23saat

Sosyal medyada gordu de bilmiyorum. Yani kutlamamasina takilmamali miyim? Sonrasinda ilk defa yuz yuze konustuk, hikayelerime gonderme yapiyor vs. Uzun uzun yazmissiniz ayrica cok tesekkur ederim. Elbet kafasindakileri bilemeyiz ama dediginiz gibi ihtimaller...

• 21saat

Olur, nasıl arzu ederseniz memnuniyetle yardımcı olmak isterim.

• 21saat

Takip ettim, mesaj atamıyorum (:

• Dediğin gibi bir iletişim varsa kutlarım tabi niye kutlamayayim

0|0
    0|0
    • 23saat

Yok iletisim kesilmisti dogum gunumken

• 23saat

Yok yani iletişim derken, kendini hatırlatıyor dedin ya iste hikayeye cevap atıyor diye

• 23saat

Ama kutlamadi... sagol yine de (:

• Enteresan

0|0
    0|0
  • iletişim halindeysek kutlardım unutmazsam.

0|0
    0|0
    • 23saat

Iletisim kesilmisti

• 23saat

iyimser bakarsak unutmuş olabilir. ya da salla ya boşver kutlayanlar saolsun. Bu arada nice güzel yılların olsun :)

• 23saat

Cok tesekkur ederim (:

• Yaparım

0|0
    0|0
  • unutulabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...