Peki neden sizce?

Benim 2 yillik bir ilişkim var. Onceden uzun opusmemiz bile olmamisti bu sene basladi sevgilimin evine gittiğimde opusurduk ve kiyafetle sevisme tarzi seyler olmustu 2 3 kere ama o sıralar yani bir kaç gün sonra biraz ilgisizlesti bende beni basit gördü diye düşündüm 1 hafta ayri kaldik baristik yine sonra baya duzelmisti eskisi gibi bugün evine gittim uzandık tv ye falan bakıyodu sürekli hani acaba benimle ileri gider korkusundan mi kendine hakim olmak için mi? sadece öpüstük uzanirken dahasi olmadi sizce beni sevdigi icin mi
Güncellemeler:
3gün
Arkadaşlar iliski falan olmadi diyorumki sanki kendini alıkoymaya calisiyo siz ne diyosunuz ve bana o kadar aşık ki eminim ama dokunmuyor yok basitsin falan ne alaka

0|1
34

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Seven adam sevdiğine kıyamaz ve bu işlere girmez bile yol yakınken bırak

0|0
    0|0
    • 3gün

Ya sen iyi misin kiymiyo zaten iliski faln olmadi artik ileriye gitmiyo diyorum ne diyosunuz

• 3gün

El ele tutuşma, öpüşme bunlar zaten sevgi göstergesi gibi bir şey benim bahsettiğim daha da ileri gidilmesi yani ben sevgiliyken ilişkiye girilmesini uygun bulmuyorum ilişkiyi basitleştirir bence

• 3gün

İleriye gitmedik çok şükür

• Ne kadar basitsiniz ya bu yorumları okudukça dünyanın çivisi çıkmış diyorum kendi kendime

0|0
    0|0
    • 3gün

Sensin basit sadece opustuk iliski falan olmadi

• Çok çocukça ya

0|0
    0|0
    • 3gün

Nesi cocukca kendine hakim olamamaktan endise etmek falan bence deger verdigini hissettirir siz bir b. k anlamiyosunhz

• Niye insan sevdiğini filifili yapmazmı😀

0|0
    0|0
  • Dertleşmek istermsn a

0|0
    0|0
  • Bu tip erkeklerle de sevişsen yaranamıyorsun sevişmesen ayrı dert tip bunlar ya ne istediklerini bilmiyorlar uzak durmak lazım

1|0
    0|0
  • Hayır ilişkiye girdiğin için senin tadına baktığı için başka tadlar arıyor 😋

0|0
    0|0
    • 3gün

İliskiye girmedik

• 3gün

24 yasindayim tatlim baya erkek tanimissin zaten belli ve ben cok guveniyourum ona senin yatip kalktiklarina benzemez sanada tavsiyem belki benden de kucuksun herkese verme aman sende kalmaz sonra mazallah :)

• 3gün

hadi hadi 29 yaşındayım çok güvenme derim ;)

Benzer Benceler

Yükleniyor...