Sizce aşkın yaşı var mıdır?

Çok abartıya kaçmadıkça?

dip not:bu başlık altına gelebilecek pedofili yorumlarıyla ilgili bilgi: "pedofili ergenliğe girmemiş ya da yeni girmiş (0-13) yaş arası bireyler için kullanılır.

0|2
26

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

26
  • 18 yaşını doldurmuş olmak şartı ile her yaş grubu ile aşk yaşayabilirim. Aslolan karşımdakinin bende bıraktığı sıcak ve samimi duygular, cesaret ve azmidir. Aşk sunan her kadını değerlendirmeye alır, tanışır, tanır ve sonrasına bakarım...

0|0
    0|0
  • bende abartmadığın sürece sıkıntı yoktur çoğunlukla zihniyete düşünceye bakar ben mesela benden 2 yaş küçük ama 3 büyükk biriyle düşünebilirim

0|0
    0|0
  • Yoktur da yaş ilerledikçe aşktan çok seçici bireyler olunuyor

0|0
    0|0
  • Kadının benden 5 ya da 6 yaş büyük olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • Yoktur bence

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • pedofili 18 yaş altı kişilere ilgi duyan yetişkinler için kullanılır. 18 yaş altı birey çocuk sayılır

0|0
    0|0
    • 6gün

pedofili aslında ergenliğe girmemiş (0-13 yaş) çocuklara ilgi duyma durumudur. ergenliğe girmiş olan ancak reşit olmayanlara ilgi duymayla ilgili de farklı terimler vardır. mesela 11-14 yaş arasına ilgi duyma durumuna hebeophilia deniyor. 15-19 yaş arasına ilgi duymaya da ephebophilia deniyor.

• 6gün

hepsi pedofili dalları ama mantıken

• 6gün

ona bakarsan Türkiye için bu durum 18 yaş için geçerli. Diğer ülkelere göre bu yaş sınırı 17,16,15 olarak değişebiliyor. Çeşitlilik gösterebilir bu yüzden pedofili olarak herkesi yargılamak doğru olmaz.

• Valla ben en fazla 35 yaş beğeniyorum kendi yaşımda olur

0|0
    0|0
    • 6gün

sen kaçsın ki

• 6gün

o anlamda anlama onu

• 6gün

@ensbiri35 peki hkjh iyi geceler

Yükleniyor...