Sevgilinizin eski sevgilisi huzurunuzu bozmaya çalışsa napardınız?

Kızlar ve erkekler ; şu an ki flörtünüz veya sevgilinizin eski sevgilisi sizle denk geldi diyelim sizin için şu tipsizle çirkinlemi çıkıyosun dedi veya onun olumsuz özelliklerini saydı... Siz şu an ki sevgilinizle bu yüzden kavga eder miydiniz? Ve size çirkin dediği için sevgilinize ne derdiniz? Arkadaşımın başına geldi de ben de düşündüm aynısı bana olsa napardim diye ne yapılabilir?

0|0
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • bir kere çıktı karşımıza kızı ciddi rahatsız ediyordu ve bana da karşımıza çıktığında kızla yattığından felan bahsediyordu. yani terkedecekmişim o tekrar onla olup yatacakmış felan. 1 kafa çaktım yere sermiştim abi yalvarırım vurma diyordu 1 2 vurdum yollamıştım. ogün bugündür de çıkamadı karşıma sonra da kıza tüm sosyal medya hesalarında onu engellettim her şeyini gizli mesaj kutusu kapalı hale çevirdim ve numarasını değiştirtmiştim

tabi şu an sevgili değiliz ama bunu geçmişte yapmıştım

0|0
    0|0
    • 3gün

Kızla cidden yattilarmi ve sen bunusorun etmedinmi yoksa iftira mi ne takıntılı insanlar var ya

• 3gün

sevgiliyken olan olaymış üzerinden aylar yıllar geçmiş çocuk askere gidip gelmiş vs benle 4 5 ay kız sevgili olmuştu o sırada çocuk hortlamış kızı rahatsız etmeye başlamış ve istanbuldan ankaraya gelip karşısına dikilmişti

• Takmazdim istedigini yapsin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...