Askerden gelen eski sevgilinin kahpeliği?

Gizli Üye
Ayriydik 3 4 aydir. Sebebi bir kiza yazmasi. Ayrilinca ogreniyorum ki 2 bucuk yildir gorusmuyorum dedigi kiz arkadaslariyla gorusuyor. ( yemin edip, kurana dahi el basmisti gorusmedigine dair.

2 gun once " bugun gunes yalnizca benimce icin dogdu cok sukur" yazmis. Bende " Banane, kendin gibi ezik arkadaşlarin sevinsin. Gercekten ne yapmaya calisiyosun acik acik soylesene; ailene kavustun adina sevindim bu kadar" yazdim. Geri donus yapmadi.

Dun fake hesap acip takip ettim. Ne goreyim? Memleketine ailesinin yanina gitmeden Istanbula gelmis. O kizlarla sarmas dolas pozlar. Hic gormedigim kizlarla da ayni sekilde. Gordugumu bilmiyor. Mesajima da geri donmedi. Şu an onlarla cafede cay iciyor.

Karsima cikabilir mi sizce? Instagram profile kiz kardesiyle fotosunu koymus. Biyografiye ise " Iyiki geciyorsun zaman ya acinin icime isledigi zaman donsaydin" yazmis. Ailesinin yaninda saniyordum fake hesaptan bakmasam. Amac ne?
Güncellemeler:
1 yıl
Yine o kizlarla beraber picc.
1 yıl
Guncelll
1 yıl
Güncel
1 yıl
Ben askere gitmeden ki Facebookunu kaydetmisim bilgisayarıma acaba açıkmı hala dedim girdim o gün geldi aklıma bütün mesajlarımız duruyor hala ne safmısım ben ne kadar çok safmısım salakmısım Şu an ağladıkca daha çok anlıyorum bunu

Bugün saat 1 buçukta yazmış bunu. Ne diyosunuz?
Askerden gelen eski sevgilinin kahpeliği?
10
7
Görüşünü yaz