Askerden gelen eski sevgilinin kahpeliği?

Ayriydik 3 4 aydir. Sebebi bir kiza yazmasi. Ayrilinca ogreniyorum ki 2 bucuk yildir gorusmuyorum dedigi kiz arkadaslariyla gorusuyor. ( yemin edip, kurana dahi el basmisti gorusmedigine dair.

2 gun once " bugun gunes yalnizca benimce icin dogdu cok sukur" yazmis. Bende " Banane, kendin gibi ezik arkadaşlarin sevinsin. Gercekten ne yapmaya calisiyosun acik acik soylesene; ailene kavustun adina sevindim bu kadar" yazdim. Geri donus yapmadi.

Dun fake hesap acip takip ettim. Ne goreyim? Memleketine ailesinin yanina gitmeden Istanbula gelmis. O kizlarla sarmas dolas pozlar. Hic gormedigim kizlarla da ayni sekilde. Gordugumu bilmiyor. Mesajima da geri donmedi. Şu an onlarla cafede cay iciyor.

Karsima cikabilir mi sizce? Instagram profile kiz kardesiyle fotosunu koymus. Biyografiye ise " Iyiki geciyorsun zaman ya acinin icime isledigi zaman donsaydin" yazmis. Ailesinin yaninda saniyordum fake hesaptan bakmasam. Amac ne?
Güncellemeler:
Yine o kizlarla beraber picc.
Guncelll
1 saat
Güncel

0|2
78

En İyi Erkek Görüşü

• Daha öncede yazmıstım aslında onadamdan kesınlıkle yol yakın ken ayrılman ve umursamaman gerektıgını.

Bu tarz insanlar hanı gönlünde bir kısıye yer ayırmayım kalbını umumı kullanan yaratıklardan ne eş olur ne baba sen her halukarda bu adamı unut ve son tespıtlerını yüzüne vurarak terk et

1|0
    0|0
    • 7gün

Yazmadı ki en son 3 gün önce askerliği bitti gi gün " bugün güneş yalnizca benim için doğdu çok şükür" yazmış. Bende banane, yaninda olan kendin gibi ezik arkadaşların sevinsin. Ne yapmak istiyosun amacın ne açık açık söylesene dedim. Ailene kavustun sevindim bu kadar dedim. Sonra hic dönmedi 3 gündür. Fake hesaptan baktigimda ailesinin yanina kastamonuya gitmeden istanbula gelmiş kızların nefret ettiğim ve hiç bilmediğim kızların yanina. Gördüğümü bilmiyor

• 7gün

Allah korkusu hic yokmuş. Yeminler, kurana el basmalar, ağlarken videolar atmalar... hepsi yalanmış ne korkunç

• 7gün

İnsancık dedımya salla gıtsın unut gıtsın

En İyi Kız Görüşü

• Askerde kafayı yiyenlerden mi seninki de, geçmiş olsun bacım. Bunlar böyle, boşver sen hayatına devam et. S*ke s*ke özür diliyorlar sonra o zaman da sen affetmeyeceksin.

1|0
    0|0
    • 2gün

Askerliği o kadar büyüttü ki, askerlik lafindan sıkıldım artik. Artik zaten hiçbi şekilde olmaz onunla bitti. Ama tek istediğim şöyle yazdığını göreyim tekrar, özür dilediğini göreyim. Yazar mi diyosun? :)

• 1gün

Ama geç bile olsa illa yazar diyosun sen değil mi

• 1gün

Canım? :)

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

67
  • En rahat askerliği yaptığımı düşünüyorum ama onun yerinde olsam aylarca kadın görmüyorsun ve bir anda tekrar özgürsün en emin olduğum kadının kapısı çalıyorsun yokda para ile yapıyorsun bu bir nevi abazalik ama psikolojisi de o an kadın yani öyle düşün ama yinede şerefsiz olduğu nu söylemiyorum

1|0
    0|0
    • Bu gorustugu kisiler eski isyerinden calisma arkadaslari. Ama birtanesini hic bilmiyorum. Nefret ettigim bir kiz vardi ozellikle onla bulusuyor.

• Takip ettim yazarmisiniz

• Yeniyim burda exp seviye bir şey diyor istersen instan yaz ekleme gelir mesaj nick aynı burdaki gibi

• Kurtul ondan, takinti haline getirirsen bu gareketleri canini daha cok yakar

1|0
    0|0
    • 6gün

Valla en son o konuşma geçti daha sonra hic yazmadı. Yazmak için açık kapı mi bıraktı bilmiyorum. Askerden geldiğinden beri İstanbul'da kızlarla.

• 6gün

O kadar şey yasatti

• 6gün

Senden sonra olan sevgilisinede sana yasattiklarini yasaticak mayasi bozuk bunun

• O insan tekin biri değil. Ondan ümidi kesinlikle kes. Bir karakterli insan bunu yapmaz. Ama o yapmış. Ben olsam yerinde vazgeçerdim. Yoluna bak hayat sürprizlerle dolu bir rüya:)

1|0
    0|0
  • Hoşlanıyor olabilirsin herkes hoşlanabilir mutsuz olacağın ilişkiyi kovalama eleman sana saygı duymuyor. Bence ciddi ilişkilerde en önemli şey saygı olayı. Eğer duymuyorsa küçümsüyordur. Eğer devam etmek istersen adama kızma kendine kız. Devam etmezsen sağlıklı birini bulabilirsin

0|0
    0|0
    • 3 yıllık bir ilişki. Daha 1 ay öncesinde askerden gelince herşey duzelecek gibi mesajlar atıyordu. Daha 2 gün önce bile güneş bugün yalnızca benim için doğdu yazmış. Bende amacın ne falan diyince yazmadı daha

• Aynı olay işte cevap vermeye tenezzül etmemiş. Herkes herkese saygı duymuyor seninde duymadığın vardır. Sallamadığın. Olabilir sağlıklı ilişki kur biriyle sev sevil yaramazlıklar yap

• unut bence bende seninkinin tıpatıp aynısını yaşadım ne gelen var ne eden var yoluna bak derim

1|0
    0|0
    • 5gün

Zaten yoluma bakicam, dönmelik bir olay kalmadı. Yalnızca merak iste, normal hayatımda kimseyle paylasmadiigim için burda sizlerin görüşlerini alma ihtiyacı hissediyorum. Aklınca tekrar mesaj atmak için açık kapı bırakmış gibi geldi bana ama bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz

• 5gün

Embesil çünkü. Topunun..

• 5gün

aynen bende...

• Yol yakınken bitirmelisin bence belli ki kafası başka yerde bundan sana yar olmaz. Yazarsa bildiklerini anlat ve ben böyle birini kabullenmiyorum diyip resti çek

0|0
    0|0
    • 6gün

Memleketine dönmüş sanırım. Gerçekten kaç gündür aci cekiyorum. Ne kadar vicdansız şerefsizmiss

• 5gün

En iyisini yapıyorsun

• 5gün

Dönmüş derken memleketine dönmüş

• Seni bırakmış artık. Seni istemediği ortada. Şimdi bir kaç arkadaşıyla ya da kızlarla kafa tıkırında belli ki eğlenceli geliyor ve orada kalmak istiyor. Sen yoluna bakmalısın

0|0
    0|0
    • 5gün

Yalnız ayrılan benim. Çok yalvardı zorla biraktirdm pesimi. Sonra mesaj attı o yazdığım şeyi ve geri dönmedi bana. Acaba açık kapı mi bıraktı?

• 5gün

Aklınca

• 5gün

O mana da söylemedim. Bırakmış derken artık peşini bırakmış. Madem ayrılan sensin şu an sorun ne?

• Ihanet etmiş tekmeği koymuşsun daha ne dert ediyorsun senin hiçbirşeyin değil ki artık

0|0
    0|0
  • Şerefsizlik kısaca.

1|0
    0|0
    • Annemin kanser oldugunu ogreneli 1 hafta olmadi. O mesajimdan sonra yazmadida. Dun neredeyse intihar edecektim sitedeki afkadsdlar sagolsun yanimda oldular. Yarin dersim var okuluma gelebilir mi sizce? Surpriz falan gibisinden. Ailesini gormeden istanbula gelmesi direkt kizlara gitmesi.. O

• Hayaller kurmak derken? Karsimdaki insan askerden gelknce hersey duzelecek diyen bir insan. Cikmasini istrmiyorum ama oyle birsey olabilir mi? Cunku ailesini gormeden istanbula gelmesi cook kahpece degilmi

• Pc Şu an 3 kizla birlikte. O nefret ettigim kiz buna bakiyo o da hilalin sinsi bakislari yazip guljcuk koymus

• Ne güzel demişsin işte

0|0
    0|0
    • 5gün

Yazar mi sence , geri dinmedi çünkü

• 5gün

Ne tuhaf ya dimi

• 5gün

Öyle tabi

• Kahpe kelimesi az bile

0|0
    0|0
  • Azmış demek ki ya askerde

0|0
    0|0
  • Allah aşkına ya böyle bir insan için mi kendini üzüyorsun. SALAK OLMA

1|0
    0|0
    • 3gün

Başka yorumlardan okudum da ayrılan sensin çocuk istediğini yapar seni ilgilendirmez ki

Benzer Benceler

Yükleniyor...