Evliliği canlandırmak için neler yapılabilir?

Merhaba arkadaslar. 2 seneye yakındır evliyiz. Bide bebeğimiz var. Malum bebekten sonra herşey sıradanlaştı. Eşim işten gelir yemek çay yatış vs. Oluyo. Onunla ilgilenmek istiyorum ama bebekten dolayı fırsatım olmuyo. Herşey çok monotonlaştı. Canlandırmak için neler yapılabilir

0|2
415

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

415
  • Biraz sen zaman yaratacaksin ustune duseceksin birazda o bunun farkina varacak
    Oturup konusacaksiniz

0|0
    0|0
  • ara sıra bebeği annenlere bırakabilirsin ya da tek günlük bakıcılar var onlardan tutup gece bebeğe ilgilenmelerini sağlayabilirsin

bu süreçte ise sen eşine romantik bir sofra hazırlayabilirsin, seksi iç çamaşırları giyersin, eşin güzel bir duş alır sonra masaj yaparsın ve peşine sevişirsiniz. hatta renk isteniyorsa seks oyuncakları veya araya başka birisini de alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Çok şey yapılabilir ama bunun için biraz konuşalım, sorularım var ve cevaplarına göre de reçetem olacak.

0|0
    0|0
  • Bebeğini annene veya kayinvalidene birakip yemege gidebilir eğlenebilirsin ya da evde bas basa durabilirsiniz

0|3
    0|0
  • Çocuk en büyük dert erken yapmışsınız en kolayı 2 3 gün birine bırakmak başka türlü olamaz

0|0
    0|0
  • Öncelikle İyi Akşamlar dilerim
    Evli değilim daha önce de hiç evlilik yapmadım yorumumu okumaya değer bulurmusunuz bir fikrim yok fakat paylaşmak istedim.
    Fiziksel özelliklerinizi bilmiyorum fakat tahminim doğumdan sonra deforme olmuş bir bedene sahip olabilirsiniz ilk olarak bunu yenilemek için atılacak adımlar en doğrusu olur, Fazla kilolarınız var ise diyet bakım kremleri ve maskeler evet evde bir bebek varken bunları yapmak zor olabilir fakat bebeğinizi babasız büyütmek bundan çok daha zor olacaktır.
    Bırakın ütü temizlik vs bekleyebilir. Kendinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin mümkünse ufak bütçeli iç giyim ve giyim olmak üzere alışverişler yapın ve eşinize sunun sağlıklı bir erkekse reddedeceğini düşünmüyorum.
    Sizin için cinselliğin saati olmamalı mesala birşeyler yaşamadan onu işe göndermeyin bu onu gün boyu zinde tutacaktır 😊Gün içerisinde ki atılan mesajlar hatta bazen hoş görüntüler renk katacak heyecanlı hale getirecektir.

1|1
    0|0
  • ikiniz de idare edeceksiniz sizin bebek sonrası yeniden bağlanma sorununuz var

0|0
    0|0
  • Bebeğinizi 1 gece ailenize bırakın. Dışarıda yemek, eğlence, gece hoş vakit, ilgi ve sıcaklıkla değişiklikler yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • sen sadakati eksik etme vefanı ensesinde tut tamam dır

0|0
    0|0
  • Bebeğe anason çayı icir uyut sonra da kocanla ilgilen,

0|0
    0|1
  • Bilmiyorum evlenince başıma gelmesinden korktuğum bir durum

0|0
    0|0
  • Çocuğu 1 günlüğüne anne ne ya da kayinvalidene ver. Sonra sabahlar olmasın.

0|0
    0|0
  • Bebeği evlatlık verin.

0|0
    0|1
  • vakit bulunduğu takdir flörtleşme, kurlaşma vs vs

0|0
    0|0
  • Evin içinde ateşli kıyafetler giyin

0|1
    0|0
  • Cilve + fantezi

0|0
    0|0
  • Yeniden evlen

0|0
    0|0
  • Epey bir süre çocuk yapmayın 😂

0|0
    0|0
  • Ellerini arkadan kelepçeyle bağla ona sormadan çok zevk alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...