Dünya hassas kalpler icin cehennem midir?

24 yaşıma gireceğim hayatıma kimseyi almadım çünkü ben dürüst birisiyim güvenilir birisiyim açıkçası birçok insandan iyiyim buna inanıyorum. 4-5 kişi tanışma teklif etmişti üniversite de kabul etmedim çünkü cıvık geldiler. Güven sıkıntısı var birde. Yok mu yol gösterecek. Düzgün insan mı kalmadı yeryüzünde?

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Herkes fazla mükemmel.

1|0
    0|0
  • Bencede herkese guvenme ve kalbini dinle

0|1
    0|0
  • Kardeşim en doğru olanı yapmışın bugüne kadar , sadece bu yaştan sonra bir sevgilin olsun onla da evlilik düşün. Güvenilcek iyi insanlar var hala. Yalnız sevgili edinmek iletişim olarak az bile çekingenliğin varsa baya zorlaşıyor, girişkensen kolay. Eğer azda olsa iletişim olarak çekingenliğin varsa ve yenmek istersen oku sadece, hiç yoksa okumayablrsin. Ben çekingenliği yenersem insanlara yardımcı olcam diye kendime söz vermiştim, yazacağım yöntem ile yendim, şu an bu yüzden bunu yapıyorum. Arkadaş, sevgili edinme ve sosyal olarakta büyük gelişimim oldu yöntemi uygulaynca. Psikiyatri çekingenliğin kişinin doğduğundan bu yana hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Azda olsa çekingenlik varsa veya iletişimini geliştrmek istersen cvpla, bunlar hiç yoksa dikkate alma kardesim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...