SEVGİLİNİZİN KİZ/ERKEK ARKADAS (LAR) I OLABİLİR Mİ?

Etrafımdan bu konu hakkında tepkiler aldım hep 😂
Benim erkek arkadaşlarım çoktur , onun ise kız arkadaşları. Ne o bana karışır ne ben ona. Cünkü konuşmaya henüz yeni başlamışken temeli sağlam atabilmıştık. Güven vermiştik ve geçmişteki hataları yeniden islememek için elimizden geleni yapmıştık. Onca zaman bir kere bile tartışmamistik.
Not: kız arkadaş kolay kolay edinemiyorum çünkü hem çekememezlik oluyor hem de benim duygusal olmayan yapım nedeniyle ters düşüyoruz onlarla.
Sizin nasıl peki? 😃😃😃

0|2
312

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

310
  • Duygusallıkla ilgisi yok hele senden güzel asla olmaz erkek arkadaşın için de geçerli nasıl olsa karşılaşacaksınız ikinizde sevgilisini bir başkasına kaptırmamak NE KADAR çok güvensizde çaktırmadan kıskanıyor zaten kıskanmayanin sevdiğine inanmm aşırı derecede değil

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşı istemem hayatında benden başka erkeğe yer yoktur

1|0
    0|0
  • Bebeğim baya genişsiniz siz

1|0
    0|0
  • Çok sakıncalı olmaz olamaz 🙄

1|0
    0|0
    • 3gün

Benim normalde bir ilişkim en fazla 1 ay sürerken onunla bir yılımızı geride bıraktık

• 3gün

Herkese de gelmez bu. Özgürlük isteyen ama sadık kişiler için geçerli

• 3gün

Aynn öyle hayırlısı ya bn böyle tek iyim şu an gbi gbi😂

• Olabilir

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir.

1|0
    0|0
  • Durum vahim

1|0
    0|0
  • Kısasa kısas.

1|0
    0|0
  • Olurr

1|0
    0|0
  • durum vahim

1|0
    0|0
  • seven erkek gerçekten seviyorsa kaybetme korkusu olduğu için sevgilinin hayatında erkek arkadaş istemez

1|0
    0|0
    • 3gün

Beni sıksaydı kaybederdi Diyim 😂

• 1gün

Hayat zor yarın bin erkeğin ya da bayanın çalıştığı işlere düştüler bosanacakmi güven varsa tamam yoksa bir şey olmasına da gerek yok 24saat eve hapsetse yine bahane bulursunuz

• 1gün

Kim ben mi

• Asla olamaz

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...