Depresyonda miyim sizede oyle oluyor mu?

Arkadaslar daha once is hayatim oldu 18 yasimdan beri calistim simdi 28 yasindayim ve yoruldum hatta 1 evlilik yapip ayrildim hayati cabuk yasadim ve skldm hic bisey heyecan vermiyor calisirken iyi kotu herkesle konusurdum simdi kimseyle konusmuyorum kendimi birilerinin yaninda kotu hissediyorum beni yanlis anlamalarindan korkuyorum acaba depresyonda miyim

0|2
19

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

19
  • Depresyon denmez ona , herşey depresyon değişdir ama biraz davranış bozukluğu var gibi. Kompleks te biraz işin içine karışmış. Daha sakin ve daha yalın olmalısın. Kendini hem çok kasmamalı hemde krşındakileri büyütmemelisin. Zamanla aşacaksındır bence

0|0
    0|0
  • depresyon daysan ne yapacaksın ki hayattan zevk almada düşüklük oluyorsa bir nedeni var neden depresyon olduğunu biliyormusun senin canını sıkan nedir eğer neden depresyon da olduğunu bilmiyorsan nedensiz depresyon yaşıyorsan sağlık sorunu olabilir hastalanmışsın olabilir

0|0
    0|0
    • 3gün

psikiyatri ilaç ta kullanma psikiyatri sahte yalan bir bilim dir ilaçlar insan salığına zararlıdır

• Kalbin boş, hayattan zevk almiyorsun tipki benim gibi.
    Ben de ayrildim, simdi yapayalniz yaşıyorum. En kotusu de bu iste.

0|0
    0|0
  • Hemen hepimiz aynı dertten muzdarip durumdayız. Hayat tat vermiyor ben ahir zaman diye yoruyorum. Her şeyi tükettik. En başta sevgi ve güven yok oldu her şey sahte...

0|0
    0|0
  • Bunalim olabilir psikologa falan git derim burada bulamazsin çözümünü

0|0
    0|0
    • 3gün

psikolog psikiyatri nin ne faydası olacak bir söylermisin hemen direk psikolog psikiyatri ye git deme

• 3gün

@MuratQÖztürkQhpg of konuları nereye getirdin daha cevap verme iyi aksamlar

• 3gün

sana da iyi akşamlar

• Evet depresyondasın. Tedavi görmen gerek.

1|0
    0|0
  • olabilir. neden işten ayrıldın ki

0|0
    0|0
  • ii sin umarım..

0|0
    0|0
  • Gel konuşalım belki iyi gelir

0|0
    0|0
  • evet öylesin