Zamani yokmus bana?

Niye Hep öyle oluyo artik aşka inanmiyorum hayaller umutlar gitti artik niye herkez ayni niye benim gibi biri yok seven sahip cikan her zaman yaninda olan güvenen Ben mı yalnıs yapiyom onlar mı? Niye sanşim yok niye Hep sonuçlar kötü Benim hatam ne? Salak miyim Ben.. ne yaptim Ben artik hic biseye hevesim inancim kalmadi Allahtan baska ve kimsem yok korkuyorum bilmiyorum neyden ama korkuyorum. Hic biri icinden bana seni seviyorum demedi.. niye?
Güncellemeler:
Zamanimi calip gidiyorlar..
Hakkini helal et yazdi ne yazim

0|2
05

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış anlamada doğruyu bulana kadar bir çok kişiyi denersen hiçbir zaman mutlu olamazsın zaten. Senin aradığın bir kriter bir prensip olur ve seçerkende veya seçilirkende bunu iyi analiz edipte seçersin. Beni çok sevsin diye bir olay bir kriter olmaz yanlış karakterde insanları seçersen bir kaç kez duyan doğru adamlarda seni seçmezler yani.

1|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

04
  • Defolsunlar bende bıktım artık değmez insanlar yüzünden bir çok şey kaybetmekten

1|0
    0|0
  • Yanlış yerde ve yanlış zamanda yanlış kişilerle karşılaşmışın. Sevmek ve sevilmek için istersen profilimi takp edebilirsin.

1|0
    0|1
  • Bunlara izin vermemeliydin

1|0
    0|1
  • Hayaller paris

0|0
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...