Ya yardım edin lütfen?

Ben onu çok seviyorum burdan bir üye hicbir konuşmamız olmadı sürekli onu takip ediyorum goruslerinede bakıyorum her kıza kardeşim diyor acaba sevdiği başka birimi var
Neden herkese kardeşim diyor birgün benim sorularimada cevap verse kardeşim diye ölürüm ben 😔😔
Güncellemeler:
5gün
Yardimmmmm lütfen ya bir mantıklı açıklaması yok mu bir adamdan

0|1
16

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

16
  • Neden bu kadar içleniyorsun ki? Çoğu üyenin sahte beyan da bulunduğu bu sitede isim vermeyenlere bir şekilde hitap etmek adına kullanıyoruz zaman zaman. Bu bir saygı, hoşgörü, yaşına hürmet bekleme ve karakter meselesidir...

0|0
    0|0
    • 5gün

Evet doğru diyorsunuz ama o kişi sahte bir hesap değil sürekli foto atıyor soruyor yani bayanlara kardeşim diyor hep nedeni neden ama

• 3gün

Nasıl konusucam diyorum neden herkese kardeşim diyor

• 3gün

Yaşça küçük ise ve belli bir yaşa kadar okanları kardeş olarak görüyor ise ve kardeşim diyerek bak benim gözümde ancak bir kardeş kadar yakınlığın olur, daha fazlasını bekleme diyor da olabilir. Sevgilisi var ise, kalbim başkalarına kapalı, ancak kardeş okarak görür ve kabul ederim de demek istiyor olabilir. Ya da saygı ve hoşgörü çerçevesinde tüm müminler kardeştir dini görüşünden de hareket ile onlara kardeşim diyor da olabilir.

• geldim

0|0
    1|0
  • Allah kurtarsın bacım

0|0
    0|0
  • Tuhaf

0|0
    0|0
  • sor ona

0|0
    0|0