Ayni isyerinde calistigniz bir erkek ilgisini nasıl belli eder?

Ayni isyerinde Calistigim yabanci bir erkek var kendisi 33-34 yaslarinda gayet kibar, olgun, neseli, guleryuzlu benim gibi..
Son zamandir bana cok baktigni vs göriyodum su son zamanlardada daha cok yakin davranmaya calistigni göruyorum...
Yanima yakin oturmalar, saka yapmalar, gözlerinin icinin gulmesi, bana degisik bakisi vs vs..
Beni taklit etmesi saka yaparken vs...
Türkcede bir iki kelime ögrenmis oda benim icin yoksa ihtiyaci yok cunku komple yabsnci (kuzey avrupali)
Gecdn hafta bir arkadasina turkce kelime sormus sanirim bana sakasina domuz dedi Bende kustum takildi yaptim Oda sonra isyerinin skypninda” özur dilerim Askim dedi”.. bende sakaya vurdum.. Yani sakalasmamiz falan komik ama niyeti ne bilmiyorm. Beni begendigni falan biliyorm bir yakin isarkadasimda bu senin icin öluyo dedi...
bugun Beraber bir kurs vardi isyerinde öyle seker falan koymuslsrdi Bende bir iki tane aldim geri geldigmizde sakasina mudurun yaninda Melisa tum sekerleri yiyo dedi espirili sekilde Bende dedim oho Gecen hafta domuzdum bugun Sisko haftaya bakalim ne olurum mudur falan guldu...
Sonra kurs bitti ise dönduk yine öyle az lafliyoduk Askim dedi gulerek Bende dedim Nerden ögreniyosun falan biliyorum iste dedi dedim biliyorum turk arkadasin ögretiyo ne...
Sizce yataga atmak icin mi ilgisi yoksa gercekten ciddi olabilir mi benimle?
Ve seven erkek kultur catidmasina ragmen katlanirmi bir iliskiye?
Güncellemeler:
3gün
Görusler?

0|1
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Seviyorsa her şeye katlanır.

0|0
    0|0