Efendi adam vs p*ç adam üzerine kısa bir anekdot: Kadınlar gerçekte nasıl “adamlar” istiyorlar?

Kadınlar duygusal, melankolik, aşka aşık adamların kendilerine aşık olmasını falan da istemiyorlar. Onlar herkese aşık olamayan, içlerindeki şeytanı uyandıran, şefkat verebilecek yüreği olan ama daha çok şehvet veren ve kadınların yatağa atmak için binbir numara çektiği yine de herkesle sevişmeyecek kadar ukala adamların ilk defa ve en çok kendilerine aşık olmasını istiyor. Vahşi bir atı evcilleştirsin ve o at bütün vahşiliklerini sadece ona sergilesin istiyor.
Efendi adam - p*ç adam paradoksunun da düğümü burada. Yoksa o müşkülpeskent korkak ve seksi cümle içinde bile kullanmaktan utanan kadınların benimle başka ne derdi olabilir. İçlerindeki tasmayı salmak, ilkmiş gibi özel hissetmek, öpüşürken nefeslerinin kesilmesi için, sevişirken bütün dünyayı unutmak için, bütün kadınları o ele geçmez adamı ehlileştirdi diye kıskandırmak için düzgün adamı falan değil bizi -çünkü gerçekte ben o gruptanım, istiyorlar.

Bir kez olsun yaşadıklarını hissetmek için. Bir hataysak bile buna değsin diyebilmek için. Dileyenler kendi geçmiş ilişkileri üzerine analize girebilir. Deneyimler farklı olsa da sonucun aynılığı pek sürpriz olmayacak.

✋🏻 Not: Fikri olmayıp, zikri olanlar.. Soruyu okumamış varsayın.Efendi adam vs p*ç adam üzerine kısa bir anekdot: Kadınlar gerçekte nasıl “adamlar” istiyorlar?

0|0
17

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

17
  • Okudum.
    Ve katılmıyorum.

Ama nasıl katılmıyorum?
    Şöyle katılmıyorum ;

O vahşi attan daha vahşi bir at görürlerse onu da evcilleştirmek isteyecekleri için..
    Sadece eksik bir anekdot olduğunu düşünüyorum.
    Bu yüzden katılmıyorum.
    Yoksa gerisine -neredeyse- tamamen katılıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

0|1
    0|0
    • 3gün

Belirtmemem karakter sayısı sorunundan ibaret. Bu durum kadınların olduğu kadar erkeklerin de sorunu. Her zaman iyisinin de iyisi var anlayışıyla hareket edip sonunda hiç olanlar da az değil. Yine de, ekleme için teşekkürler.

• 3gün

'' Yine de '' kelimesini kullanışını lanetlemek istesem de.
      Teşekkürüne rica ediyor, ve ;
      Sadece kadınlarda olmayıp erkeklerde de bulunduğuna katılıyorum.
      İnsanlık doğası.

• 3gün

Bazı şeyler alışkanlık azizim “yine de” gibi. 👍🏻

• Alfa erkeklerle sevişirler. Beta erkeklerle evlenirler. 👌🤷😉

0|1
    0|0
  • Cidden dediğin gibiyse
    Ne mutlu gaylere
    Bu nedir arkadaş

0|0
    0|0
  • Bu bilinen birsey kadınlar tuhaf duygular başka düşünceler içinde