Kız işaret verir mi?

Farklı bolumden bir kızı begendim ama hiç ortak arkadasım yok. Bu kız hep kendi arkadaşlarıyla sınıftan diüer kişilerle cok nadir gördüm. Ama okulda denk gelince kızda değişme yok hep kendi takıldığı arkadaslarında bir konusma veya hareket var. Bu arada kızla muhabbetim yok ortak alınan derslerde denk geldim.

0|0
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • sana ilgisi olup olmadını anlamaya calıs

0|0
    0|0
    • 2gün

bence var ama kendisinde ifade değişikliği yok

• 1gün

hıım öncelikle tabi o da kız arkadaşlarıyla olduğu için sürekli zor bir durum yaklaşmak açısından. anladığım kadarıyla seni işaret ediyorsalar bir şey vardır sebepsiz değildir açıkçası kızın duyguları varsa kimseyi baktırtmaz öyle ama çekinir heyecandan. yinede bilemiyorum belki tepkisizliği ölçtüğündendir düşünüyor olabilir kararsızlıkları vardır olabilir yani bir ihtimalle. bende aynı durumu yaşıyorum aynı bahsettiğin gibi ortak derste karşılaşıyoruz adım atsın istiyorum ama benim etrafımda arkadaşlarım olması bir türlü bahane bile oluşmuyor tanışabilmek için. yani bahsettiklerinin tıpkısı bende de var. sana tavsiyem güvenilir bir şekilde yaklaşmalısın bir tebessüm pozitiflik ekstra dikkatini çekebilirsen daha iyi anlayabilirsin hem gülümsemekten kimseye zarar gelmez o zaman sana karşı ısınmış olur eğer mesafeli duruyorsa da başka bir şey vardır uzak durmak istediğini anlamış olursun

• 1gün

Haklisin gorusun icin tesekkurler

Benzer Benceler

Yükleniyor...