Hem sevgili olup hemde flort etmeye devam eder misiniz?

Sevgiliniz varsa baska flortler ayarlamaya calisir misiniz?

0|2
414

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

414
  • Bu öyle güzel bir soru ki şöyle; bakış açısı olarak, karakter e gore değişkenlik gösterir, fakat daha detaylı anlatmak gerekirse bana olan bağlılığına göre ilişkinin seyri değişir. Karşındakinin bana yaptığını aynısını yansitirirm ona hatta kat kat fazlasını.

0|0
    0|0
  • Istrdigin kadar engelle. disarida kizlar hayran. guzelsin dedik taciz etmedik. sanalci. anca engel. cokta umurumda. gercek hayat disarida. bu arada ilk defa engel yedim. dunyada ve bu ulkede tek iiz sen degilsin. mütevazilik bir hanimefendiye yakisan en onemli unsurdur. ne oldu engeli attin. cokmu uzuldum yooo. disarida kazaniyorum cunku hıh

0|0
    0|0
    • 6gün

Ha bu arada soruna cevap verim. sevgilim varsa flort etmem acmiyim. ezikmiyim. onlari yapan aclik gormemistir. zamaninda ilgi gormemistir. bu zsmanda gercek sevgi ask yok. herkes herkesle sevgili oluyor. obemli olan secicilik. yakisiklilik karizma. kultur. en az dil. bir bak bakalim etrafta adik olunacak biri var mı yoook. sevgillik bos istir ani yadsyin

• 6gün

Ilk defa engel yiyince sok oldum. tamam yasim var. guzel gordum iltifat ettim. engeli yedim neyse onemli degil. sonucta sanal. onemsiz. sanki tanisacaz bulusacaz kahve icecez. imkansiz. sanalda sevgili zaten sacma. tanisma sacma. disarida bulamayan buraya girer. kusura bakma abarttim. olabilir. iyi geceler

• 6gün

Hahaha bayai heycanlisin

• Sevgiliysem kişiyle onunla evlilik düşünüyorum demektir. İğrenç bir düşünce.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yokken flört etmiyorum beaa varken hiç etmem

0|0
    0|0
  • Sevgilim varken başkasına mendil uzatacak kadar geniş değilim

0|0
    0|0
  • alttaki soruyla üstteki pek uyusmuyo sanki anlamadım

0|0
    0|0
  • Eegen isi bunlar

0|0
    0|0
  • Hayir ama oyle salaklari taniyorum

0|1
    0|0
  • Yo calismam

0|0
    0|0
  • Çapkınim😂😂

0|0
    0|0
  • Sevdiğimden başkasını istemem

0|0
    0|0
  • sevgilim varken gözüm ondan başkasını asla görmez

0|0
    0|0
  • Ayran gonullumuyum ki

0|0
    0|0
  • Yok o kraktersizlige girer

0|0
    0|0
  • Çok şükür gevşek değiliz 😂

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Şu an yaptığım şey bu açıkcası sevgilimde var flörtümde ama flörtten ileri aşamaya gitmeyecek tabiki

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...