Ben hic bir kizla konusamiyorum ya yasim 27 oldu ben bunu nasil atlatirim?

Gercekden cok yakisikliyim cevremde ki kizlar falan hep soyler ama ben bir kiza hic acilamiyorum ya konusamiyorum bir insanin bu yasa kadar sevgilisi olmaz mi ne zaman cesaretlensem yok yani olmuyor neyden cekindigimi bile bilmiyorum artik bu durumum canimi sıkıyor ama yine olmuyor.

0|0
21

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Gizliden yazmasaydın belki bulurdun🤣

0|0
    0|0
    • 1gün

Birini bulmak icin yazmadim cozum ariyorum

• Kardeşim ben çekingenliği yenersem insanlara yardımcı olcam diye kendime söz vermiştim, yazacağım yöntem ile yendim, burdakilerede yardımcı oluyorum. Arkadaş, sevgili edinme ve sosyal olarakta büyük gelişimim oldu yöntemi uygulaynca. Psikiyatri çekingenliğin kişinin doğduğundan bu yana hissedilmiş ve hissedilmemiş duygularına bakılarak çekingenlik türünün hangisi olduğunu teşhis edileceğini söyledi. Bu yüzden bana ilk olarak 2 soru sordu. Sanada sorcam yalnız yanlış cevaplarsan doğru çekingenlik tavsiyelerini verememiş olurum yanlış yoldan gideriz, sorulduğu haliyle cevapla
    1) Çocuklukta ve bugüne kadar tüm zamanlarını düşün;seviyorum ya da aşığım diye aklından geçen bir an oldu mu?
    2) ya da sadece hoşlanıyorum diye mi aklından geçti?
    Azda olsa çekingenlik varsa veya iletişimini geliştrmek istersen cvpla kardesim

0|0
    0|0
    • 1gün

2. secenekk

• 1gün

3) Duygu hissettiğin kişiyle ilgili içinin kıpır kıpır olduğu, o kişiyle ilgili gün içinde nerdeyse her an aşırı mutluluk hissettiğin oldu mu? seyrek ve sadece o kızlarla konuştuğun anlarda mı? hiç mi?
      b) alıştığını veya bağlandığını hissettiğin oldumu?
      4) cinsel ilişki? olduysa ne kdr?
      5) sevgilin olduysa ne kadar sürdü?
      6) çocukluğunda ve bugüne kadar tüm zamanları düşün, aşık oldugun mu oldu, sevdiğin mi, sadece hoşlandığın mı?
      7) a) Çocukluğu ve bugüne kadar olan tüm zamanları düşün sevdiğini ya da aşık oldugunu sandığın bir an oldu mu?
      b) seviyor olabilirim, aşık olmuş olabilirim diye aklından geçen bir an oldu mu?

• 1 saat

Okuduğunda testi cevaplarsın ya da en azından gerek yok diye yaz mutlaka, bekliyorum kardesim

• Nerede yaşıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...