Sürekli bakan ama açılmayan erkeğin amacı nedir?

Bir çocuk var aynı sınıftayız ama neredeyse hiç konuşmadık. Çocuk utangaç değil sınıfta herkesle konuşuyor ama bir benle konuşamadı bir de sürekli bakıyor mesela ben bir arkadaşımla birlikte konuşup gülüyorum o da yan gözle bana bakıp gülüyor. Ama 6 aydır bakıyor ve utangaç değil (eski sınıfında da 2 sevgilisi olmuş onlara çıkma teklifi etmiş) Sizce amacı ne?

0|1
11

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Senden cesaretlendirecek bir işaret bekliyordur

1|0
    0|0
    • 4gün

Ben de ona bakıyorum sonra gözünü genelde kaçırıp gülümsüyor

• 4gün

Ama ben de boşu boşuna üzülüyorum ben bir erkekle konuituğumda kös kös bakıp veya üzgün olduğumda öyle boş boş bakıp ben güldüğümde gülümsüyerek bakıyorsa ben altında bir şey ararım ama 6 ayda hislerimden emin değilim diyorsa beni artık alakadar etmez

• 4gün

Aynı şeyleri söylüyoruz dikkat edersen

• Birinin sana bakması seni sevdiği anlamına gelmeyebilir herzaman

0|0
    0|0
    • 4gün

Peki neden bakıyor

• 4gün

Nasıl peki neler yapar beden dilinde. hiç sevgilim olmadı hoşlandığım biri de bu yüzden pek bilmiyorum

• 4gün

Çok derin bilgim yok ama bildiğim kadarıyla eğer seninle ilgileniyorsa sen konuşurken göz temasını kesmez *utangaç değil demişsin ordan yola çıkarak bunu düşünüyorum* mesela bir masada karşılıklı oturuyorsunuz ve masaya kollarını ikinizin arasına gelecek şekilde yatay biçimde koymuş yani aslında aranıza bir engel çekmiş olur. Bu senden hoşlanmadıgı anlamına gelebilir. Tam tersi sana doğru egildiyse de ilgileniyor olabilir. Tabi bunlar çok genel şeyler. Çaktırmadan hareketlerini incelersen kendin de çıkarımlarda bulunabilirsin

Yükleniyor...